Tvoříme vánoční ozdoby

Někteří jej už mají, někteří čekají až na 24. prosinec a někteří se na něj už chystají. Že nevíte, o čem je řeč? ? No přeci o vánočním stromečku! Stromeček je základem Vánoc a já se přiznám, že svítím od první adventní neděle, abych si kouzlo Vánoc déle užila.

V obchodech je nepřeberné množství ozdob, které lákají třpytem, ale už méně cenou. ? Tak co kdybychom si něco na vánoční výzdobu sami vyrobili a zapojili do akce i své děti? A jako vždy můžeme hledat inspiraci na stránkách Dobrých knih.

Stačí nakoupit korálky, tenký drátek, a kniha Korálkové vánoční ozdoby nám pomůže vyrobit kouzelné korálkové ozdůbky.

Korálkové vánoční ozdoby

Co všechno lze vytvořit za ozdoby jen z toho, co máme doma nebo najdeme při procházce? V tom nám poradí a pomůže kniha Vánoční ozdoby a dekorace z přírodnin, ve které najdeme spoustu návodů na drobné ozdoby třeba z kapslí z kávovaru, plat od vajec či třeba kamínků.

Vánoční ozdoby a dekorace z přírodnin a recymateriálů

Vánoční ozdoby z papíru je další publikací věnující se výrobě báječných papírových ozdob, které hravě zvládneme. Budou nám stačit nůžky, barevné papíry, špejle – a dekorace třeba do vánočních květináčů je na světě.

Vánoční ozdoby - Z papíru a dalších materiálů

Máte rádi vyzdobená okna? Nebo ještě narychlo potřebujete poslat vánoční přání? Pak Magic papírové šablony budou pomocníkem k nezaplacení. Brožurka obsahuje šest šablon pro výrobu papírových ozdob, které si dotvoříte dle vlastní fantazie.

MAGIC papírové šablony na malování VÁNOČNÍ OZDOBY

Těšíte se na Vánoce? Já hodně, Vánoce patří k mým nejmilejším svátkům. A proto si přípravu na ten nejkouzelnější večer v roce pojďme užít v klidu, s úsměvem a s láskou.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

9 + eight =