Trailer: Zlomené město

V únoru se v českých kinech objeví hned dva politicky laděné snímky, byť v obou případech politika hrát prim nebude. Předposlední únorový týden se tak v kinosálech sejde komedie Z prezidentské kuchyně na motivy skutečných událostí a krimi drama Zlomené město.

Zlomené město se zaměřuje na příběh bývalého policisty Billyho Taggarta (Mark Wahlberg), jehož slibnou kariéru pohřbila jedna nepovedená akce. Bez odznaku tak hledá uplatnění jinde – stane se soukromým detektivem. Mezi prachobyčejnými zakázkami mu jednou na stole přistane i jedna navýsost lukrativní. Za 50 000 dolarů má za úkol sledovat manželku starosty (Russell Crowe), který je prakticky nejpopulárnější osobou „zlomeného“ města. Jak ale Billy zjišťuje, starosta se nechystá město nijak zvlášť napravovat. To vyjde najevo ve chvíli, kdy je záhadně zavražděn údajný milenec starostovy manželky.

Filmové protihráče, které ztvárnili Mark Wahlberg a Russel Crowe, doplňuje Catherine Zeta-Jones v roli starostovy manželky. Režisérem snímku je Allen Hughes, jehož momentálně nejznámějším počinem se stala Kniha přežití s Denzelem Washingtonem a Gary Oldmanem v hlavních rolích. Mimo trailer zacílila propagace snímku i na sociální sítě – konkrétně na Twitter. Chytré(?) spoty spojujících zálibu v hereckém umu Marka Wahlberga a výše zmíněné sociální sítě momentálně bombardují televizní kanály ve Spojených státech ve snaze přeměnit kampaň ve virální záležitost. Vy jeden z nich najdete pod článkem.

V kinech od 21. 2. 2013

KOUKNI SE  Kevin Spacey se objeví v prvním filmu od obvinění ze sexuálních obtěžování

Zuzana Hofmanová

 

Předchozí článekSeriál Anger Management: druhá série již 17. ledna
Následující článekJ.J. Abrams o svých projektech

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three + 19 =