Hugh Jackman se nikdy nevzdá v traileru na dojemný muzikál The Greatest Showman

Právě vychází první trailer na dlouho očekávané muzikálové drama jménem The Greatest Showman. V hlavní roli se představí Hugh Jackman, který se proslavil rolí Wolverina ve filmech o X-Menech. Po nejnovějším snímku s názvem Logan se ale rozhodl definitivně skoncovat s touto rolí. A v jakém jiném žánru by se měl prosadit, než v muzikálovém dramatu, se kterým má zkušenosti z Bídníků od Toma Hoopera? Kromě něj se ve filmu dále objeví například Zac Efron nebo Michelle Williams.

Nový muzikál mají na svědomí autoři Oskarového hitu Chicago, muzikálu, který si odnesl celkem šest zlatých sošek a byl nominován na dalších sedm cen Akademie. O kvalitní scénář by tedy mělo být postaráno. Režie se ujme nováček Michael Gracey, který jako režisér zatím pouze vypomáhal v post-produkci. Písně složili skladatelé Benj Pasek a Justin Paul, kteří vyhráli Oskara za nejlepší píseň roku díky jejich hudbě k muzikálovému hitu loňského roku La La Land.

Dojemný příběh na základě skutečné vydálosti vypráví o muži jménem P. T. Barnaum (Hugh Jackman), který navzdory tomu, že všechno ztratil, se rozhodl nevzdát se a živit se vykouzlováním úsměvů na ustaraných tvářích lidí všeho věku. Ačkoli přišel o práci kvůli bankrotu firmy, ve které pracoval, rozhodne se založit se svou rodinou cirkus a najme si několik talentovaných lidí, kteří podle společnosti nemají žádný potenciál. Navzdory předsudkům a nemilým rozmarům osudu se z Barnauma stává uznávaný a úspěšný americký obchodník, odhodlaný vybudovat největší pojízdný cirkus v Americe, který bude dělat radost všem lidem, kteří to právě potřebují.

KOUKNI SE  Pomsta s chutí třešní: Devadesátkový neonový krvák z Los Angeles

Premiéra snímku The Greatest Showman je stanovena na 28. 12. 2017.

Pavel Melotík

Předchozí článek52. MFF Karlovy Vary 2017 – jak se vyspat s celebritou aneb několik důvodů, proč jet do Varů
Následující článek5 her, které pořádně naštvaly hráče!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

three × 4 =