Trailer: The Gangster Squad

Kriminální drama The Gangster Squad se představuje v první upoutávce, která dává pocítit, že Los Angeles na konci 40tých let minulého století bylo poměrně zkažené a nebezpečné místo. V poválečné době si zde gangster Mickey Cohen (Sean Penn) zřídil továrnu na peníze a pumpoval do města alkohol, drogy a prostituky. Měl pod palcem úplatnou policii i zkorumpované politické zástupce, tudíž jeho vliv postupně narůstal. Jedinou šancí byla nově vytvořená jednotka LAPD, jejíž členové si nepotrpěli na běžné policejní praktiky a nekompromisně se dali do boje s organizovaným zločinem. Do čela se postavili neústupný John O’Mara (Josh Brolin) a charismatický Jerry Wooters (Ryan Gosling).

Samotný trailer má skvělé tempo a daří se mu navnadit na výsledný produkt. Zajímavá je volba hudební podkresu v druhé polovině ukázky, kdy se za rytmů hip-hopu rozjíždí ta práva akční podívaná.

The Gangster Squad
Krimi / Drama, 2012
USA
Režie: Ruben Fleischer
Hrají: Ryan Gosling, Emma Stone, Sean Penn, Josh Brolin, Giovanni Ribisi, Nick Nolte, Anthony Mackie, Mireille Enos, Michael Peña, Robert Patrick, Jon Polito, Derek Mears, Frank Grillo, Holt McCallany

Jaroslav Mrázek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

11 + 3 =