Trailer: Čtvrtá série Stranger Things hlásí návrat Hoppera

Netflix nadchnul fanoušky Stranger Things novým trailerem na čtvrtou sérii, který ukazuje Jima Hoppera živého v ruském vězeňském táboře. Bratři Dufferové vydání traileru okomentovali takto: “Jsme nadšení z toho, že můžeme oznámit, že produkujeme čtvrtou sérii Stranger Things. Pro Hoppera to znamená, že v Rusku bude čelit lidským i nadpřirozeným nebezpečím, se kterými se bude muset vypořádat. Mezitím v Americe budou naši hrdinové muset čelit nové hrozbě, příšernější než cokoli, čemu čelili předtím. Je to něco, co mělo být dávno zapomenuto a pohřbeno. Je to něco, co spojuje dohromady všechno, co víme. Čtvrtá série bude nejděsivější a nejhororovější ze všech sérií Stranger Things a těšíme se, až budeme moct oznámit detaily.”

Další série Stranger Things zatím nemá stanoveno datum premiéry ani popis děje. Doufejme tedy, že se brzy dozvíme více informací.

Pavel Melotík

Zdroj: https://www.comingsoon.net/horror/trailers/1123005-stranger-things-season-4-teaser-sees-jim-hopper-return https://www.comingsoon.net/horror/trailers/1123005-stranger-things-season-4-teaser-sees-jim-hopper-return

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 − eight =