Trailer: Smrtelné zlo: Probuzení

Snímek SMRTELNÉ ZLO: PROBUZENÍ, od tvůrců hororové klasiky, přesouvá děj z lesů do města a vypráví zvrácený příběh dvou odcizených sester, jejichž shledání přeruší probuzení démonů posedlých masem, což je vrhne do totálního boje o přežití, v němž čelí té nejhorší verzi rodiny, jakou si lze představit.

Smrtelné zlo, Lesní duch, Chata v lese. Kultovní celovečerní debut Sama Raimiho The Evil Dead, který dodnes platí za stavební kámen moderního hororu, znají čeští diváci už od počátku 90. let pod různými názvy, všem ale v paměti utkvěl stejně silně jako divákům americkým o deset let dříve.

A pak už sláva Raimiho díla jenom rostla. The Evil Dead je dnes považován za kultovní klasiku a základní kámen moderního hororu, jenž perfektně pracuje s hrůzou i napětím, které se mu daří vyždímat i z nízkého rozpočtu. Smrtelné zlo odstartovalo kariéry Sama Raimiho, dnes jednoho z nejuznávanějších hollywoodských režisérů, i Bruce Campbella, který se během let stal kultovní hororovou ikonou a legendou béčkových filmů. Smrtelné zlo také vyprodukovalo mimo jiné i několik pokračování, prvního z nichž s názvem Smrtelné zlo 2 (Evil Dead II) se diváci dočkali v roce 1987.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

thirteen + nine =