Trailer: Silver Linings Playbook

David O. Russell možná nepatří mezi nejznámější režiséry, ale i tak je velmi uznávaný a rozhodně nemá problém do svých filmů dostat herecké hvězdy. Naposledy jsme od něho mohli vidět úspěšné sportovní drama Fighter. Nyní se pustil do komedie Silver Linings Playbook, film natočený podle oblíbené knihy Matthewa Quicka vypraví příběh Pata (Bradley Cooper), který se po několika letech vrací z psychiatrické léčebny, snaží se dát dohromady svůj život a je rozhodnut získat zpět svou exmanželku. Do života mu ale vstupuje Tiffany (Jennifer Lawrence), mentálně nestabilní mladá žena, která se těžko vyrovnávala se smrtí svého manžela. Útěchu hledala v nezávazném sexu. Tiffany se Patovi rozhodne pomoct ale pod podmínkou, že se s ní zúčastní jedné taneční soutěže. Tato dvojice spolu naváže přátelství plné nevšedních zážitků.

V hlavní roli uvidíme Bradlyeho Coopera, který patří mezi velmi obsazované herce, v letošním roce ho uvidíme rovnou ve čtyřech filmech krátce po sobě. Jeho hereckou kolegyní se stala Jennifer Lawrence, ze které je díky Hunger Games momentálně velká hvězda, už delší dobu ale dokazuje, že patří mezi nejtalentovanější herečky současné mladé generace. Mladým talentům bude krýt záda zkušený Robert De Niro.

Bradley a Jennifer si spolupráci zřejmě užívali, jelikož v příštím roce s nimi uvidíme další film Serena (natáčená v České republice). Už podle krátkého traileru jde vidět, že chemie mezi nimi zafungovala a skvěle to klape. Česká premiéra filmu zatím není stanovena.

KOUKNI SE  Cina, Issová i Myšička propůjčili hlasy animovaným hrdinům z nového filmu CESTA DO TVOJZEMÍ

Silver Linings Playbook
Komedie
USA, 2012
Režie: David O. Russell
Hrají: Jennifer Lawrence, Robert De Niro, Bradley Cooper, Julia Stiles, Jacki Weaver, Anupam Kher, Chris Tucker, Matthew James Gulbranson, Taylor Schilling, Shea Whigham, Dash Mihok, John Ortiz

Petra Satková

Předchozí článekTrailer: Total Recall
Následující článekRecenze: David K. Reynolds: Konstruktivní život

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 − one =