Trailer na Red Dead Redemption 2 představuje nového hrdinu

První trailer na Red Dead Redemption 2 nám ukázal především záběry divokého západu a nespoutané americké přírody. Takže by se dalo říct, že tentokrát jde o první pořádný trailer, kde se konečně dozvíme i něco o postavách, příběhu a novinkách. Nač se kromě drsného pistolníka v hlavní roli můžeme těšit?

Mimo jiné se konečně definitivně potvrdilo, že Read Dead Redemption 2 se bude odehrávat před prvním dílem. Podobně jako v jedničce i tady bude hlavní protagonista Arthur Morgan členem Van der Lindova gangu. Je tedy dost dobře možné, že ve hře narazíme na samotného Johna Marstona. U Arthura bychom ovšem (alespoň dle traileru) hledali nějaké snahy o „normální život“ marně a podle vývojářů nás čeká příběh psance. Nicméně v Rockstar už nám dokázali, že psát postavy i příběh opravdu umí. Přímočarý černobílý příběh, který by tvořil jen kulisy pro neustále střílení, tak rozhodně nečekejte.

Stále je to ten divoký západ, který známe z jedničky (i když tentokrát o něco severněji), ale tvůrci přidali řadu vylepšení. Konečně už půjde střílet z luku a hlavní hrdina bude schopen i střelby ze dvou pistolí současně. Podstatných změn doznala i voda, která už není pro ošlehaného kovboje smrtelným nebezpečím. Alespoň podle scény z traileru, kde se hlavní hrdina brodí po prsa ve vodě. Jestli ale bude možné i plavat a dokonce se potápět, nevíme.

K divokému západu neodmyslitelně patří i divoká příroda a ani v Red Dead Redemption 2 to nebude jiné. Kromě soubojů s ostatními desperáty a muži zákona se tak připravte třeba i na boje s medvědy a krokodýly. Prostředí bude opět různorodé, těšit se můžete na prérie, hluboké lesy, močály i zasněžené hory.

KOUKNI SE  V lednu vyjde The Last of Us Part II Remastered, na co se mohou hráči těšit?

Red Dead Redemption 2 je chystaná akční adventura od společnosti Rockstar (série Grand Thef Auto), která se bude odehrávat na divokém západě. Hra má podle současných plánů vyjít zhruba v polovině roku 2018 na Xbox One a PS4.

 

Jan Marek

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

7 + six =