Trailer: Očista navždy si nevystačí s jednou vraždící nocí v roce

Série filmů Očista jsou sbírkou filmů, která z malého thrilleru o vloupání do domu vytvořila rozsáhlou satiru mimo jiné o americké ekonomické nerovnosti. Tato satira ještě více rozšiřuje svůj záběr v upoutávce na pátý a zatím poslední film Očista navždy, který si bere na mušku imigraci a partu domácích teroristů, kteří se prostě nedokážou vzdát ztraceného případu.

Po prequelovém příběhu První očista je Očista navždy o rostoucím nelegálním hnutí ozbrojených milicí, které se rozhodly, že 12 hodin očisty, kdy je veškerý zločin legální – nestačí, a chtějí ve svém vražedném veselí pokračovat navždy.

Do cesty této skupiny se připletou Adéla (Ana de la Reguera) a Juan (Tenoch Huerta), manželský pár žijící v Texasu, kde Juan pracuje jako pomocník na ranči pro bohatou rodinu Tuckerových. Když na Tuckerovy zaútočí milice, musí se rodina s Juanem a Adelou spojit a pokusit se uniknout do jediného bezpečného přístavu: Mexika.

Je tam všechno: kousavý sociální komentář, děsivé masky a zvrácená akce, která se stupňuje až za hranu společenského kolapsu. Očista je zpět, zlato.

Charlie Brown

Předchozí článekVideo: Brutální úvodní scéna ze Saw – spirála strachu
Následující článekZelený rytíř: Artušovská legenda jako surreálně podmanivý fantasy epos

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

one × 3 =