Trailer na ztřeštěnou muzikálovou komedii plnou zombií

Co se stane, když se v jednom filmu potká hororová komedie Soumrak mrtvých s muzikálovým La La Landem? Ztřeštěná muzikálová komedie za doprovodu zombie apokalypsy s vánoční tématikou. Tento nový žánrový mišmaš vstoupí v průběhu letošní zimy do kin pod názvem Anna and the Apocalypse.

Hlavní hrdinka Anna se jednoho dne probudí do úplně jiného světa. Do světa plného živých mrtvol, kteří ohrožují její malé ospalé městečko Little Haven. Místo obvyklých denních procedur si bude muset Anna a její přátelé cestu k přežití probojovat a prozpívat. Při čelení nemrtvých se vydávají na zoufalou pouť na záchranu svých milovaných. Brzy ale zjistí, že nikdo není v tomto novém světě v bezpečí a spoléhat se budou muset jeden na druhého.

Před lety dovedl Zombieland spojení zombie apokalypsy a komedie k dokonalosti. Začínající režisér John McPhail tohoto snímku jde ještě o kus dál. Vedle chodících mrtvol a humoru přidává hudební čísla. A trailer mluví za vše. Jde vidět, že půjde o naprosto absurdní a zábavnou podívanou, která nemá obdoby. Zbývá otázka, jestli půjde o úspěch, nebo průser. Film by měl přijít letos v prosinci do kin, ale ještě nebyl zveřejněný konkrétní termín.

 

 

 

Ondřej Blahut

 

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

12 − 6 =