Trailer na film Jumanji aneb hra se vyvinula

Ano. Je to tak. V Hollywoodu si vzpomněli na kultovní snímek s Robinem Williamsem a Kirsten Dunst (tehdy ještě hodně malé dítě). Desková hra Jumanji jako ústřední motiv filmu, která přenesla fiktivní svět do reality hlavních postav, přišla poprvé do kin v roce 1995.

Letos v prosinci se dočkáme remaku, rebootu nebo nepřímého pokračování, jako projevení úcty k herci Robinu Williamsovi. Vlastně ani není stoprocentně jasné, za co máme nový film s názvem Jumanji: Vítejte v džungli považovat. Některé anglické názvy operují s číslovkou 2 v názvu.

Každopádně “pokračování” bude dost odlišné od původního snímku. V režii Jakea Kasdana (Efekt nula, Neuvěřitelný život rockera Coxe, Zkažená úča, Sex Tape) převezme Jumanji podobu videohry, která nepřivádí hru do naší reality, ale doslova vtáhne hráče do svého světa. A přesně tohle se stane rozmanité čtyřčlenné skupince středoškoláků. Jejich vědomí se přenese do postav, které si sami vybrali. A tady jde o hodně komediálně výbušnou partičku – odvěký rváč Dwayne Johnson, komediant Kevin Hart, lehce zašlý král komedií Jack Black a drsňačka ze Strážců galaxie Karen Gillan (Nebula – ta modrá).

Premiéra film je prozatím stanovená na 21. prosince 2017. Ale vzhledem k tomu, že Star Wars: Poslední z Jediů má premiéru o týden dřív, je možné, že ještě konečné datum trochu pozmění, aby vůbec nějaké diváky film získal.

 

 

 

KOUKNI SE  První reakce: John Wick 3 má nejlepší akci z celé trilogie

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com, www.collider.com, www.comingsoon.net

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

16 − fifteen =