Trailer na nového Spider-Mana: Daleko od domova je tady!

Tak už je to tady. Po dlouhých spekulacích a dohadech, kdy Marvel konečně uveřejní první trailer na nového Spider-Mana, jsme se konečně dočkali. O čem film bude, jsme již psali v tomto článku a počínaje včerejškem nám trailer spoustu věcí potvrdil a přidal také něco navíc.

Vedle navrácení téměř všech postav z předchozího Homecomingu, zůstává nezměněná také pozice režiséra (Jon Watts) a hudebního skladatele (Michael Giacchino). Při pohledu na chování některých postav v prvním traileru můžete být zmatení, ale to je dobře. Existovalo důvodné podezření, že by trailer mohl jakýmkoliv způsobem vyspoilerovat fakt, jak se vrátí postavy proměněné v prach na konci Infinity War. Tomu se Marvel momentálně úspěšně vyhnul. A proto z traileru sálá takové veselí, jako by k žádné Infinity War ani Endgame nedošlo. Takže Spider-Man a teta May se opět představují v té své bezstarostné veselé náladě.

Jelikož se má druhý Spider-Man (Tom Holland) odehrávat až po Endgame, tak je samozřejmě dobře, že film zatím nemá žádná spojení na předchozí snímky. Jediné, co ukázka prozradila, je návrat Nicka Furyho (Samuel L. Jackson), který taký došel konce. Takže teď víme, že se vrátí i on. Na výbušné akční dobrodružství Spider-Mana při cestě Evropou (v traileru nechybí ani záběr například na Karlův most) narazíme na novou hrozbu v podobě elementálů a náš kamarádský pavoučí soused bude muset spojit síly s mistrem iluzí, magie a soubojů na blízko, Mysteriem. Spider-Man: Daleko od domova přiletí do kin 4. července 2019.

KOUKNI SE  Herec Alec Baldwin rozstřílel filmový štáb

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.youtube.com

Předchozí článekPříležitostný sex…proč ne?
Následující článekRecenze: Dej mi své jméno boří hranice i předsudky

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

10 + 7 =