Trailer na Les hrůzy zasadí Jeníčka a Mařenku do hororu

Klasická pohádka o dvou sourozencích, která se dočkala již bezpočtu filmových zpracování. Jedním z nejnovějších počinů byla zábavná akční fantasy jízda Jeníček a Mařenka: Lovci čarodějnic z roku 2013 v režii Tommyho Wirkoly. Naleznete tam sice pár hororových prvků, ale předně se jedná o fantasy. Na začátku příštího roku nás čeká další zpracování klasické pohádky o Jeníčkovi a Mařence. I když v originále nese film název Gretel & Hansel (Jeníček a Mařenka), na českých filmových databázích byste film hledali pod tímto názvem stěží. Čeští distributoři dali nově chystanému snímku název Les hrůzy.

Jak již název napovídá, půjde o čistě hororový žánr s prvky fantasy. Opět se ponoříme do příběhů dvou malých sourozenců. Tentokrát jako osiřelé děti cestují temným lesem a hledají jednoduchou práci a obživu. Místo toho narazí na zlo, které s nimi má úplně jiné plány.

Do role sourozenců se vžije Sophia Lillis (To, To Kapitola 2, seriál Ostré předměty) a Samuel Leakey. Hororový příběh o Jeníčkovi a Mařence nám naservíruje režisér Oz Perkins, pro kterého to bude teprve třetí režisérský počin po I Am the Pretty Thing That Lives in the House a February. Scénář k filmu napsal Robert Hayes. Hned několik zajímavých jmen se objevuje také ve vedlejších rolích. Jako například Alice Krige (Star Trek VIII: První kontakt, Království ohně, Silent Hill, Thor: Temný svět), Jessica De Gouw (seriál Arrow, Agrese, The Rezort, OtherLife), Charles Babalola (Legenda o Tarzanovi, Máří Magdaléna) nebo Ian Kenny (Sing Street, Solo: Star Wars Story).

KOUKNI SE  Henry Cavill bude ve filmové novince Guye Ritchieho zabíjet nácky

Hororové zpracování příběhu o Jeníčkovi a Mařence dorazí do kin 5. března 2020.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

18 − 3 =