Trailer na krimikomedii Na nože je plný známých tváří

Po úspěšném tahu režiséra Jima Jarmusche a jeho komedie se zombíkama Mrtví neumírají plného hvězd se stejného konceptu drží také režisér Rian Johnson. Autor Posledního z Jediů přešel od bitev z předaleké galaxie do krimikomedie s detektivní zápletkou. A přesně takový bude Rianův nový filmový počin plný známých tváří.

V krimikomedii Na nože se staneme svědky vyšetřování vraždy. Oslavenec a nejstarší člen rodiny byl nalezený mrtvý na své narozeniny a vrahem může být kdokoliv z rodiny, kdo byl v inkriminovanou dobu na oslavě.

Ale to nejzajímavější je herecké obsazení. Stejně jako Jarmusch obsadil do své hororové komedie samé známé herce, i Johnson obsadil do svého nového snímku pestrou paletu známých herců a hereček.

V roli detektiva, který si tak trochu hraje na amerického Poirota, se objeví současný James Bond Daniel Craig. V roli podezřelých si zahraje představitel Captaina Americy Chris Evans, Toni Collette (Šestý smysl, Hodiny, Mary a Max, Krampus: Táhni k čertu, Děsivé dědictví), kubánská herečka Ana de Armas (Týpci a zbraně, Blade Runner 2049, Yesterday), Michael Shannon (Mizerové II, Muž z oceli, Noční zvířata, Tvář vody) a Laurie Strode z Halloweenu alias Jamie Lee Curtis. Druhého vyšetřovatele ztvární Lakeith Stanfield (Očista: Anarchie, Snowden, Uteč, Dívka v pavoučí síti). Roli oběti ztvárnil téměř devadesátiletý herec Christopher Plummer (Návrat Růžového pantera, 12 opic, Čistá duše, Číslo 9, Druhá míza). Ve výčtu herců a hereček nechybí ani dvě vycházející hvězdy. Australská herečka Katherine Langford známá z filmu Já, Simon a seriálu 13 Reasons Why. Druhým mladým talentem je letošní účastník Karlovarského filmového festivalu Jaeden Martell (Miluj souseda svého, TO, Podivuhodná dobrodružství Paula Harkena, Chata).

KOUKNI SE  Zaklínač: Noční můra vlka – Animovaný zaklínačský origin vypráví krvavý osud Geraltova mentora.

Vyřeší svérázný detektiv zapeklitou vraždu, ke které měl motiv úplně každý? To se dozvíme 28. listopadu 2019, kdy jde film do kin.

Ondřej Blahut

www.imdb.com, www.comingsoon.net

Předchozí článekRecenze: bizarní festival v Karlových Varech
Následující článekVelká chyba: Doggerlandská sychravost s vůní ústřic a česneku

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

1 × two =