Trailer na ježka Sonica v novém kabátku

První oficiální trailer vyšel již před nějakou dobou. Působil poněkud kýčovitě. Ale hlavní věc, na kterou diváci a nadšení hráči Sonica „nadávali“, byl samotný ježkův vzhled. Strhla se vlna negativní kritiky na studia a tvůrce filmu podle celosvětově úspěšné videoherní série. Pro ně znamenal vzhled ježka Sonica výsměch. A tak se stalo, že síla lidu opět pro jednou pohnula myšlením tvůrců, kteří se nad tím zamysleli.

Nyní je to tady. Po měsících čekání tvůrci přišli s nabitějším, vtipnějším a zajímavějším trailerem. Ale hlavně představili zbrusu novou Sonicovu podobu. Přesně jak to sám o sobě řekl modrý ježek v ukázce. „Jsem modrá kulička superenergie v neuvěřitelně fešném balení.“ Inu. Posuďte sami.

Sonicovi v originále propůjčil svůj hlas herec Ben Schwartz (Turbo, Star Wars: Síla se probouzí, LEGO příběh 2, seriál BoJack Horseman). Záporáka Dr. Ivo Robotnika ztvární známý komediální herec Jim Carrey (Maska, Ace Ventura: Zvířecí detektiv, Blbý a blbější, Božský Bruce, Yes Man, Kick-Ass 2). V dalších rolích se objeví James Marsden (série X-Men, Box, Komorník), Tika Sumpter (Salt, Poldův švagr, Acrimony), Neal McDonough (Star Trek VIII: První kontakt, Minority Report, Navěky silný, Greater), Adam Pally (Iron Man 3, Pařba v Mexiku, Akordy na kordy) a další. Režie se ujal Jeff Fowler, který má na kontě pouze krátkometrážní animáč Gopher Broke. Scénář k filmu napsala trojice – Josh Miller,

KOUKNI SE  Cillian Murphy jako Oppenheimer - život tvůrce jaderné bomby od Nolana
Patrick Casey, Oren Uziel. Hudební doprovod k filmu složil zkušený nizozemec s přezdívkou Junkie XL (Slepý, Šílený Max: Zběsilá cesta, Deadpool, Terminátor: Temný osud, Alita: Bojový anděl).

Ježka Sonica čeká souboj s jeho úhlavním nepřítelem ve světě lidí prostřednictvím stříbrných pláten 20. února 2020.

Ondřej Blahut

www.comingsoon.net, www.imdb.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

2 × 2 =