Trailer na hororový thriller Kořist je plný aligátorů

Letos v létě nás čeká přinejmenším zajímavý snímek Kořist, který kombinuje hurikán, aligátory, lokální záplavu a boj lidí o holý život. Půjde totiž o survival thriller s prvky hororu. Na projektu pracují dva chlapíci, kteří mají s žánrem hororu letité zkušenosti. Jako režisér a producent filmu se představí Francouz Alexandre Aja, který je fanouškům hororů již dobře známý. Stačí, když zmíním filmy jako Noc s nabroušenou břitvou, Hory mají oči, Zrcadla, Piraňa 3D nebo Rohy. Spolu s ním produkuje film Sam Raimi (původní Lesní duch, Armáda temnot, Stáhni mě do pekla nebo druhý a třetí Spider-Man).

Herecké obsazení je čerstvé a neokoukané. Do hlavní ženské roli obsadili Kayu Scodelario (Souboj Titánů, Teď a tady, trilogie Labyrint, Piráti z Karibiku: Salazarova pomsta). Do role jejího otce Barryho Peppera (Nepřítel státu, Zelená míle, 25. hodina, Sedm životů, Labyrint: Vražedná léčba). V dalších rolích se objeví Ross Anderson, Anson Boon, George Somner.

O čem přesně bude tento snímek? Mladá žena se snaží zachránit svého otce před blížícím se hurikánem z jejich domu. Spojit se s ním nedokázala, tak přišla osobně. Jenže hurikán kategorie 5 vtrhne do městské zástavby dříve, než se předpokládalo. Bouře s sebou navíc přinesla lokální záplavy. Rázem jsou oba uvěznění ve svém vlastním napůl zatopeném domě. Ale to není všechno. S hurikánem nepřijde pouze povodeň, ale také predátoři, kteří lační po kořisti. Žena se svým zraněným otcem rázem musí bojovat proti početní převaze aligátorů v zatopeném domě uprostřed běsnícího hurikánu. Hororový thriller Kořist kombinující přírodní katastrofu a aligátoří predátory s bojem lidí o holé životy připluje do kin 11. července 2019.

Ondřej Blahut

KOUKNI SE  Venom 2: Carnage přichází - Tom Hardy čelí svému největšímu nepříteli

www.comingsoon.net

Předchozí článekZměňte nudu v posteli na orgie
Následující článekRecenze: Architektura moderních zahrad je vkusný a praktický pohled do práce zahradního architekta

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen + one =