Trailer na aplikaci smrti – Stáhni a zemřeš

V dnešním světě technologického pokroku existují desítky a stovky všemožných mobilních aplikací. A co kdyby existovala aplikace, která by vám řekla, kolik pozemského času vám ještě zbývá. Stáhli byste si ji? A chtěli byste to vůbec vědět? A co když čas vyobrazený aplikací se bude rozcházet s vaší představou? Co potom?

Takové otázky bude řešit hlavní hrdinka nadcházejícího amerického hororu Stáhni a zemřeš. Z čisté zvědavosti si také tuto aplikaci stáhne. Jenže k jejímu nepříjemnému překvapení aplikace vyřkne, že ji zbývají pouze 2 dny a 22 hodin života. Zprvu se rozhodne výsledek ignorovat. Jenže s ubíhajícím časem začne mít čím dál tím častější a děsivější vidiny. Nepomáhá ani úmrtí lidí, kteří si také stáhli aplikaci a na vteřinu přesně zemřeli. Jak to aplikace smrti předpověděla. Hlavní hrdinka se bude muset pokusit zachránit život nejen svůj, ale také své sestry, které také moc času nezbývá.

Netradiční premisu filmu má na svědomí režisér a scénárista Justin Dec, který má na svědomí pouze neznámé drama Jim & Jane. Vraždící aplikace se rozšíří z mobilních telefonů na plátna českých kin 31. října 2019.

Ondřej Blahut

www.imdb.com

Předchozí článekTrailer: Matt Damon a Christian Bale závodí s Fordem proti Ferrari
Další článekNejděsivější úvodní scény v hororových filmech

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

seventeen + 7 =