Trailer: Matka! Nový horor s Jennifer Lawrence od režiséra Černé labutě

Právě vyšel první krátký trailer k mysterióznímu hororu matka! od režiséra a scénáristy Darrena Aronofskeho. Ten se hlavně proslavil depresivním dramatem Requiem za sen. Na svém kontě má i další úspěšná dramata jako Wrestler, Fontána nebo Černá labuť. Naposledy brázdil kina s biblickým eposem Noe. Nyní je to vůbec poprvé, co zamířil do hororového žánru.

Nový snímek matka! se točí okolo mileneckého páru, jejichž vztah prochází tvrdou zkouškou, když do jejich domu přijdou nezvaní hosté. V hlavních rolích se objeví Jennifer Lawrence, Javier Bardem, Ed Harris a Michelle Pfeiffer. Více o nově připravovaném hororu se dozvíme 8. srpna, kdy vyjde další trailer s přesnějším shrnutím děje. Premiéra hororu matka! je stanovena na 15. 9. 2017.

Během natáčení si Jennifer Lawrence a Darren Aronofsky náramně padli do noty a začali spolu chodit. Dvacetišestiletou oskarovou herečku nedávno přistihli s čtyřicetiosmiletým režisérem na romantické večeři v Malibu, kde strávili hezký víkend. Vztah je teprve čerstvou záležitostí, takže jsou všechny bližší informace utajené.

 

Pavel Melotík

Zdroje: http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4636674/Jennifer-Lawrence-Darren-Aronofsky-enjoy-Malibu-night.html

 

Předchozí článekTO a vlna děsu v novém plnohodnotném traileru
Následující článekRecenze: Titáni – těžařská romance s vůní divokého západu

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 − 1 =