Láska nebeská se vrací v novém traileru na májový speciál

Vánoční klasika a slavná romantická komedie okořeněná britským humorem se vrací v krátkomentážní podobě. Režie i scénáře se opět ujal Richard Curtis a vrací se i většina původního obsazení. Své romantické role opráší například Liam Neeson, Hugh Grant, Rowan Atkinson, Colin Firth, Bill Nighy, Keira Knightley nebo Andrew Lincoln. A o co vlastně půjde?

Celý projekt bude patnáctiminutový návrat k příběhům z původní Lásky nebeské. Krátký film se vrátí ke starým příběhům a ukáže nám, co postavy dělají po 14 letech v roce 2017. Májový speciál nese jméno „Red Nose Day“, tedy den červených nosů. Režisér a scénárista Richard Curtis také poskytl rozhovor ohledně toho, jak se v jeho hlavě tento nápad vytvořil. Prozradil, že celý život dělal pro nejrůznější televizní show díly, kdy filmové celebrity nosily červené nosy a říkaly vtipy. Výtěžek z těchto televizních dílů byl poté poslán dětem trpícím chudobou. A tak Richarda Curtise napadlo to samé udělat s Láskou nebeskou.

„Nikdy jsem netoužil po tom napsat scénář pro pokračování Lásky nebeské. Ale řekl jsem si, že by to byl zajímavý nápad vrátit se k mým starým postavám na deset až patnáct minut a zjistit, co dělají po tolika letech. A taky kdo z nich zestárnul nejlépe.“ , dodal Richard Curtis.

Premiéra krátkomentážního speciálu Lásky nebeské je stanovena na 25. května 2017.

Pavel Melotík

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

fourteen + nineteen =