Láska nebeská se vrací v novém traileru na májový speciál

Vánoční klasika a slavná romantická komedie okořeněná britským humorem se vrací v krátkomentážní podobě. Režie i scénáře se opět ujal Richard Curtis a vrací se i většina původního obsazení. Své romantické role opráší například Liam Neeson, Hugh Grant, Rowan Atkinson, Colin Firth, Bill Nighy, Keira Knightley nebo Andrew Lincoln. A o co vlastně půjde?

Celý projekt bude patnáctiminutový návrat k příběhům z původní Lásky nebeské. Krátký film se vrátí ke starým příběhům a ukáže nám, co postavy dělají po 14 letech v roce 2017. Májový speciál nese jméno „Red Nose Day“, tedy den červených nosů. Režisér a scénárista Richard Curtis také poskytl rozhovor ohledně toho, jak se v jeho hlavě tento nápad vytvořil. Prozradil, že celý život dělal pro nejrůznější televizní show díly, kdy filmové celebrity nosily červené nosy a říkaly vtipy. Výtěžek z těchto televizních dílů byl poté poslán dětem trpícím chudobou. A tak Richarda Curtise napadlo to samé udělat s Láskou nebeskou.

„Nikdy jsem netoužil po tom napsat scénář pro pokračování Lásky nebeské. Ale řekl jsem si, že by to byl zajímavý nápad vrátit se k mým starým postavám na deset až patnáct minut a zjistit, co dělají po tolika letech. A taky kdo z nich zestárnul nejlépe.“ , dodal Richard Curtis.

Premiéra krátkomentážního speciálu Lásky nebeské je stanovena na 25. května 2017.

Pavel Melotík

Předchozí článek6 otřesných dějových zvratů, které mohou zruinovat nejočekávanější filmy tohoto roku
Následující článekExtrem Food Festival: extrémní chutě a pohoda

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eleven + 3 =