Vyšel první trailer k akčnímu krimi Detroit od režisérky filmu Smrt čeká všude

Právě vyšel nový trailer vztahující se k akčnímu krimi Detroit od režisérky Kathryn Bigelow. Ta se jako režisérka podepsala například pod filmy Bod zlomu s Keanu Reevesem a Patrickem Swayzem v hlavních rolích nebo K-19: Stroj na zabíjení s Liamem Neesonem a Harrisonem Fordem. Hlavně se ale proslavila válečným dramatem Smrt čeká všude, které pojednává o pyrotechnické jednotce elitních vojáků, kteří deaktivují bomby uprostřed válečné vřavy  v Bagdádu. Toto drama získalo celkem šest Oskarů, včetně cen za nejlepší film, režii nebo scénář. Na plné čáře tak porazilo Avatar, který režíroval James Cameron, ex-manžel Kathryn Bigelow. Poté režírovala další válečné drama 30 minut po půlnoci, které se točilo okolo agentky CIA, která stála za honem na Usámu Bin Ládina. Jelikož kritici vynachválili i toto drama až do nebes, tak se s velkým očekáváním sledoval další projekt této režisérky. A po pětileté pauze jsme se dočkali prvních zpráv o akčním krimi Detroit.

Detroit bude opět akční snímek založený na skutečných událostech. Děj se bude odehrávat v americkém městě Detroit v létě roku 1967, kdy se toto město stalo středem bojových nepokojů. Armáda i policie musí spojit své síly a bojovat proti sniperům a masivním demonstracím.

Tento film bude mít americkou premiéru čtvrtého srpna tohoto roku. Česká premiéra zatím nebyla stanovena. Detroit ale do českých kin určitě dorazí a rozhodně se máme na co těšit.

KOUKNI SE  Film Amerikánka Viktora Tauše představuje první ukázku

Pavel Melotík

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

9 + two =