Trailer na remake Dannyho parťáků v ženském podání Debbie a její parťačky

Vyšel trailer na předělávku slavné trilogie Dannyho parťáci jménem Debbie a její parťačky. Tentokrát se jedná o předělávku, kde místo mužů, budou loupit ženy. V tento moment se asi smějete nad tím, jak se Hollywood snaží být politicky korektní a dát „příležitost“ i ženám. Ale herecké obsazení vypadá víc než slibně. Hlavní role si totiž zahrají například Sandra Bullock, Anne Hathaway nebo Cate Blanchett. A to nezní vůbec špatně. Kromě toho se ve filmu objeví i zpěvačka Rihanna nebo herec Matt Damon.

Nový krimi film má režírovat Gary Ross, který má na svědomí první díl Hunger Games nebo Seabiscuit. Kromě toho k filmu napsal i scénář. Gary Ross je taky třikrát na Oskara nominovaný scénárista, který je v Hollywoodu velice vážený.

Snímek Debbie a její parťačky pojednává o osmi ženách, které se vyznají v loupežích. Vede je Debbie (Sandra Bullock), která je podmínečně propuštěna na svobodu. Společně se chystají ukrást šperk za 150 milionů dolarů, který vlastní celebrita Saphne Kruger (Anne Hathaway).

Premiéra filmu Debbie a její parťačky je v českých kinech stanovena na 7. 6. 2018.

Náš oficiální YouTube kanál s přeloženými filmovými trailery a vtipnými videi můžete navštívit zde

Pavel Melotík

Zdroj: https://www.csfd.cz/film/453840-debbie-a-jeji-partacky/prehled/

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

18 − seven =