TO a vlna děsu v novém plnohodnotném traileru

Podle tvůrců jsme nebyli dost vyděšení a nadšeně znepokojení. Jak jinak si vysvětlit, že nejnovější trailer označili jako oficiální trailer 1. První, stejně děsivá ukázka je považovaná za teaser trailer. Druhý jako MTV klip k filmu. V nejnovější ukázce nám tvůrci namíchali staré záběry, které už známe, s novými, které vás dost znepokojí. Ale tak se pozná kvalitní hororový počin. Ten, po kterém vám naskočí husí kůže.

Málokdy se stává, že by měl remake kultovní klasiky takový ohlas. V případě filmu To/It jde o příjemné překvapení. Prozatím to vypadá dobře našlapané. Ale hlavně dětské postavy hrají opravdu děti. To přidává na důvěryhodnosti. Na režisérské stoličce sedí Andres Muschietti, který má na kontě pouze jediný hororový snímek – Mama (nejprve režíroval krátkometrážní stejnojmenný filmeček). V případě hororů je důležitá také hudba. O tu se postará Benjamin Wallfisch (Zhasni a zemřeš, Skrytá čísla, Lék na život, Dunkerk).

Klaun Pennywise (TO) se bude vznášet nad městem Derry jako kletba. Přesvědčit se o vlně děsu a strachu se budete moct přesvědčit 7. září 2017. Tehdy bude mít horor To premiéru v českých kinech.

 

 

Ondřej Blahut

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

4 × two =