Vybrali jsme několik knih, které se oplatí podpořit v crowdfundingové kampani. Tyhle tipy vás zaručeně nezklamou.

Vydat svou vlastní knihu není nic jednoduchého, a dokonce ani nic levného. Samozřejmě pokud jste známý autor, tyhle starosti vás nepálí. Méně známí nebo začínající autoři však takové štěstí nemají. Nezbývá jim nic jiného, než si vydání knihy zafinancovat ze svého. A nebo se na ni pokusit vybrat pomocí crowdfundingové kampaně. My vám v tomto článku dáme tipy na několik velice zajímavých knih, s nimiž se autoři snaží za pomocí takovýchto kampaní uspět.

Převozník – Zuzana Pokorná

Postapokalyptické sci-fi Převozník vás zavede do temného, válkou zničeného světa, kde lidé přežívají v ruinách zničených měst. V knize budete sledovat osud pětice mladých a odvážných lidí, kteří se rozhodnou zúčastnit tajemného experimentu. Máte-li rádi sci-fi příběhy, tohle je to pravé pro vás. Knihu Převozník můžete podpořit zde.

Příliv – Temné hlubiny – Lucie Schánělová

Pokračování úspěšné knihy Příliv je tady. Temné hlubiny vás ještě více ponoří do životů Daniela a Nicole. Osud jim navíc připraví překážky, které jejích životy převrátí vzhůru nohama. Opět nebude chybět slunná Kalifornie, surfování, ale také pořádná dávka erotiky. Pokud vás kniha Příliv – Temné hlubiny zaujala, nebo pokud jste četli první díl, podpořit knihu můžete zde.

Zločin v době pandemie – Magdaléna Červinková

V klasické detektivce Zločin době v pandemie budete, spolu se zkušenými vyšetřovateli v čele s majorem Davidem Veselým, pátrat po příčinách záhadného úmrtí poslance Bernarda Douby, jenž byl pověstný svým hrubým a nadřazeným chováním. Celý příběh se navíc odehrává na pozadí celosvětové pandemie. Více se o knize Zločin v době pandemie dozvíte zde, kde navíc můžete přispět na její vydání.

KOUKNI SE  Paolo Coelho: Lukostřelec

Na další zajímavé knihy, které potřebují vaši pomoc s vydáním, se můžete podívat zde. Nabídka je opravdu zajímavá, proto věřím, že vám nějaká kniha určitě padne do oka. Hlavně mějte na paměti jedno. Tyhle knihy bez vás nevyjdou.

Martin Kudělka

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

thirteen + nine =