TIP: Kultovní Asfalt záplatuje díry na trhu

Asfalt_zátišíNa konci června uvolnilo audio vydavatelství Walker & Volf do distribuce v pořadí svou třetí zvukovou nahrávku. Ve formátu MP3 vyšel „ASFALT I. Poslední tři týdny“, nezapomenutelná kniha Štěpána Kopřivy, která v nekrácené podobě nabízí přes osmnáct hodin zběsilého čtení na cestě do pekla. Ke stažení „teče“ Asfalt přes audioportály Audiotéka, Palmknihy, Kosmas, Alza, Audiolibrix, Bontonland, Floowie aj.

Druhá část „ASFALT II. Efektivní brutalita“, dalších čtrnáct hodin poslechu, bude posluchačům k dispozici za necelý měsíc, 21. července 2014. Na CD-MP3 vyjdou obě části v dvoudiskové výpravné podobě během první poloviny října 2014. Pro tuto sběratelskou edici (celkem přes 32 hodin brutálně-satirického hororu) máme připraven působivý potisk kompaktních disků z dílny našeho grafika Petra Šimčíka. Na samotné obálce nahrávky je využita původní knižní ilustrace od Davida Hanzla.

Režisér Radek Volf měl mimořádně šťastnou ruku při výběru narátora. Herec Ludvík Král s příběhem doslova dýchá, temným hlasem postavy oživuje, a v duchu hororového žánru i pohřbívá, nenechá zapadnout jediný vtip či narážku. Ostatně sám Štěpán Kopřiva, který se jednoho z nahrávání v hornopočernickém studiu W&V zúčastnil, takto komentoval audio podobu své knihy: „Ten člověk je snad ještě větší šílenec než já.“ A podle nás měl pravdu.

Ludvík Král při nahrávání audioknihy
Ludvík Král při nahrávání audioknihy

S audioknihou „ASFALT I. Poslední tři týdny“ si vychutnáte hlášky lepší, než má Iron Man 3, ale působivě vyniknou i brutální popisy a násilné či bojové scény. Přestože jde bezesporu o nadsázku, raději jsme se přiklonili k upozornění, že pod 18 let věku nahrávku k poslechu nedoporučujeme.

KOUKNI SE  Bestseller: Robert Glover: Přestaň být hodným klukem

 „ASFALT I. Poslední tři týdny“ – anotace zvukové knihy od Walker & Volf

Žoldáci neumírají. Žoldáci odcházejí do pekla. Po příchodu Kuffenbachova speciálního komanda do hlubin inferna Peklo teprve poznává, co je to pravé peklo. Pět žoldáků se rozhodne zatočit s celou Satanovou říší, a dělají to tak krvavě, že i ďáblové jsou šokovaní brutalitou cynických zabijáků. Peklo vyrábí z lidí asfalt, a nechtějte vědět, co vyrábějí z pekelníků naši antihrdinové.

Anebo vlastně – chtějte to vědět!

Z tiskové zprávy vybrala Lenka Šimková

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

13 + six =