The Mist: Trailer na Kingův příběh ožije v seriálové podobě

Pokud se vám líbil sci-fi hororový thriller Mlha (anglicky The Mist) z roku 2007 zrežírovaný Frankem Darabontem (Vykoupení z věznice Shawshank, Zelená míle, Majestic) podle stejnojmenné knižní předlohy spisovatele Stephena Kinga, pak je tato dobrá zpráva právě pro vás. Prozatím je pouze známé americké datum premiéry na televizní stanici Spike. Důležité je, že se po desíti letech dočkáme zpracování příběhu z pera Stephena Kinga. A to v seriálové podobě. Zatím je potvrzená jedna série s desíti epizodami. Pokud bude mít první série úspěch, tak další na sebe určitě nenechají dlouho čekat.

Pro ty, kteří nečetli knižní verzi. Jednoho dne zahalí jedno americké maloměsto podivná mlha. Je velice hustá, a jak první z lidí zjistí, smrtelně nebezpečná. S mlhou totiž přišlo něco jiného, co nepochází z tohoto světa. Obyvatelé, roztroušení po městě, musí bojovat s tajemnou mlhou a s nebezpečím, které přináší. Policisté se budou snažit udržet bezpečí a morálku obyvatel. Obyvatelé si budou muset zachovat zdravý rozum. Jak naznačuje trailer, nebude to jednoduché, jestli vůbec v lidských silách.

Premiérový díl v amerických televizích startuje 22. června 2017. Rozhodně to vypadá zajímavě, tak uvidíme, jak si to povede mezi fanoušky Kinga a ostatními diváky.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.imdb.com

Předchozí článekSérioví vrazi ve filmu: Klaun zabiják Gacy
Následující článekRecenze: Jákobovy barvy jsou paletou emocí

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

12 − seven =