The Lord Inquisitor – nový CGI film z univerza Warhammer 40,000

Posvátný název The Lord Inquisitor. Fanoušci frančízy  Warhammer 40,000 již o tomto filmu určitě vědí, ale nevadí si ho trochu připomenout. Toto video je prologem k budoucímu filmu, na kterém pracují nezávislí tvůrci již šest let. Za filmem stojí zkušený 3D animátor Erasmus Brosdau z Německa, který pracuje ve vývojářské firmě Crytek (Far Cry, Crysis, Ryse: Son of Rome). Premiéra celého filmu je plánována na konec tohoto roku.

Film sleduje příběh Marcuse Allenbriska, mladého inkvizitora bojujícího s hrozbou démonů Chaosu z jiných světů. Důležitou postavou je také Lord Inkvizitor Torquemada Coteaz, velitel řádu Ordo Malleus, v jehož řadách slouží i hlavní hrdina. Inkvizitoři mají za úkol prověřit planetu Occulta Majoris, kde se dějí podivné věci.

Ve čtyřicátém tisíciletí není nic než válka

Warhammer 40, 000 je původní desková hra od Games-Workshop. Jedná se o tzv. hry s miniaturami, ve kterých hráči sbírají, skládají a malují vlastní armády, aby se utkali v nikdy nekončícím boji. Na herní scéně se jedná již o velice širokou sérii čítající strategické, akční i RPG tituly. Například třetí díl strategické série Dawn of War světlo světa spatří již 28. dubna 2017.

O projektu se více dozvíte na oficiálních stránkách, na FB nebo na YouTube kanálu.

 

Milan „Lordan“ Karnolt

Předchozí článekMonogram Espresso Bar: podepsaná káva u jednoho stolu
Následující článekRECENZE: Naučte se, jak být milejší

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

eighteen + 7 =