Sweet girl: Jason Momoa se v tuctovém thrilleru mstí za smrt své ženy

Jasona Momou není třeba představovat – tento charismatický herec se proslavil především jako Khal Drogo ve fantasy frančíze Hra o trůny, slepý bojovník z postapokalyptického seriálu See nebo jako titulní hrdina filmu Aquaman. Nyní si můžete pustit trailer na Netflixovský thriller Sweet girl, kde si Jason zahraje otce, kterému farmaceutická firma zavraždí manželku a nyní se musí dát se svojí dcerou na útěk před korporátními zabijáky.

Oficiální synopse zní následovně: Oddaný táta od rodiny Ray Cooper usiluje o to, aby lékařská firma byla pohnána ke spravedlnosti. Společnost stáhla z trhu lék s potenciálem zachraňovat životy jen krátce před tím, než jeho manželka zemřela na rakovinu. Hledání pravdy vede ke smrtícímu střetnutí, jež uvrhne Ray a jeho dceru Rachel do nebezpečí. Rayovo dosavadní úsilí se mění v touhu po pomstě, která má zachránit to, co zbylo z jeho rodiny.

Charisma hlavního herce bude asi to jediné, co bude vystupovat z řady v novém snímku Sweet Girl. V něm Momoa truchlí po mrtvé manželce a ochraňuje dceru a celé to působí extrémně tuctově. Samotný trailer působí průměrným dojmem standartního městského thrilleru, kde otec musí ochránit svou dceru. Zároveň to ale může být příjemně oddychová a nenáročná jednohubka na klidný páteční večer. Nejspíš to bude další tendenční akční thriller, kterých je Netflix plný.

Snímek režíroval Brian Andrew Mendoza, jenž zatím nic nenatočil, ale v minulosti spolupracoval na několika dalších Momoových béčkách jako producent či kameraman. Hlavní roli ztvární Jason Momoa, part jeho dcery si zahraje Isabela Merced. V dalších rolích se objeví Marisa TomeiJustin Bartha či Manuel Garcia-Rulfo

KOUKNI SE  Dotočí se vůbec finální druhá část páté řady seriálu Yellowstone s Kevinem Costnerem?

Film Sweet girl bude mít premiéru 20. srpna na Netflixu.

Viktor H.

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

20 − thirteen =