Studio Disney by se rádo zbavilo Brie Larson v roli Captain Marvel

Jeden z manažerů studia Disney, CEO Bob Iger, projevil nespokojenost s volbou Kevina Feigeho, který vybral Brie Larson jako představitelku Captain Marvel. Iger nevidí v této herečce budoucnost pro další roli Captain Marvel.

Captain Marvel utržil za svůj úvodní víkend hvězdných 455 milionů dolarů po celém světě. Takový úspěch nikdo nečekal. A samozřejmě to zvedlo vlnu spekulací, jestli bude mít film pokračování.

Zvěsti o nejisté pozici Brie Larson zahájil YouTuber jménem Film Gob, který měl tyto drby zaslechnout ze zdrojů blízkých společnosti Disney. Ne všichni ve studiu jsou přesvědčení, že se Brie Larson na tuto roli hodí.

Herečka a členka marvelovského univerza Elizabeth Olsen je prý obzvlášť naštvaná, protože její postava měla mít samostatný Scarlet Witch film, který je teď odsunut stranou právě projektem Captain Marvel- ta má být tou nejsilnější ženskou postavou celého univerza.

Podle mého názoru se Brie Larson do této role příliš nehodí. Ve filmu Pokoj jsem její výkon obdivoval, ale typově mi do marvelovského univerza nezapadá. Její progresivistické názory mi také přijdou až přes čáru, i když v tomto směru je chycený celý Hollywood.

 

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

20 − nine =