Strangers: Prey at Night servírují v traileru psychoteror podruhé

První snímek Oni/Strangers nepatřil mezi špičkové, ani originální počiny. Pro Bryana Bertina to byl teprve třetí celovečerní snímek. Film Oni nebyl dokonalý. Ale i přes své chyby si dokázal najít příznivce z řad kritiků a diváků.

Sem tam se mihla šuškanda o pokračování. Ale nebralo se to příliš vážně. Až dosud. Prakticky jako blesk z čistého nebe. Jinak se prvnímu oficiálnímu traileru k filmu Strangers: Prey at Night říct nedá. Neoficiální český název zní Oni: Noční kořist/Kořist v noci. Nečekejte ale přímé pokračování. Kdo viděl první film, ví, o čem mluvím.

Mladý pár (Liv Tyler, Scott Speedman) nahradí tříčlenná rodinka (Christina Hendricks, Bailee Madison, Martin Henderson). Prostředí domu na okraji předměstí tvůrci vystřídali opuštěným mobilním parkem uprostřed ničeho.

Rodinný výlet nabere nebezpečný směr poté, co zastaví v opuštěném mobilním parku. Aby toho nebylo málo, s příchodem noci rodinku navštíví tři dobře známí vyšinutí lidé, kteří si libují v psychologicko-sadistických hrách se svými obětmi.

Premiéra filmu Strangers: Prey at Night dorazí do českých kin 15. března 2018.

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

2 × 3 =