Starší žena a mladší milenec

Největší fajrák je, když chytne stará stodola. Nejlepší je polévka ze staré slepice a mladé mrkve. ….znáte jistě další příměry na stav, kdy si starší žena najde mladšího přítele. A stejně tak vám vytane na paměti, kdy se takový stav probírá na veřejnosti. Ani jeden z nich z toho nevyvázne zpravidla dobře.

Ona je stará povětrnice a měla by si nechat zajít chuť na mladé zajdy. A on je jistě zlatokop a jde mu jen o nezávazný flirt a její peníze. Něco na tom je. Pravda může být na obou stranách. Bez ohledu na veřejné mínění, pojďme se odívat na výhody a nevýhody vztahu, kdy si starší žena najde mladšího milence.

Pokud to s ní nemyslí vážně, nebo myslí vážně a rostě se nechce vázat. Taková žena může být jen ráda. Ve středním nebo pokročilém věku je žena single velmi často vdovou nebo rozvedenou. Ještě má v živé paměti rozvodové tahanice a v obou případech bolest v srdci ze ztráty partnera. Proč to riziko odstupovat znovu a kupovat hned celou krávu, když chceme jen mléko do kávy. Zpravidla má svůj život již dobře zařízený, v zajetých kolejích a proč se hned nechat z nich vykolejit jen pro trochu toho divokého sexu a vášnivých chvilek. Žena ve středním věku zkrátka ví, co chce a když už to má, nehodlá se toho jen tak pustit.

KOUKNI SE  Co zaručeně zkazí chuť na sex?

Pokud si najdete mladšího partnera, hodně mladšího partnera, okolí vás velmi často odsoudí. V mnoha případech ale za tím bude jen bledá závist. Kamarádky už pochopily, že se rčením: „Nemusí stát, stačí, když pevně visí,“ dlouho nevyjdou a i s malým kašpárkem očekáváte jednou začas gala představení. Mladý partner, teď opravdu nemluvím o těch několika málo výjimkách, se kterými nestojí za to se zahazovat, když jste žena ve středním věku, zkrátka má co nabídnout. Neznamená to sice, že vám nemůže usnout v osm večer u televize, ale když ho proberete plácnutím na holou, s tím, že nemůžete spát, rozhodně nabídne lepší program než většina televizních stanic a mužů ženina věku.

Pokud to spolu myslíte vážně a vy zjistíte po jeho boku, že přeci jen nejste ještě tak stará, ani v tomto případě nemusí být mladší muž žádnou nevýhodou. Vaše skoro nebo zcela dospělé děti ho budou brát jako kámoše a odbudete si trapné chvilky, když budou tápat, zda mu říkat tati, strejdo nebo prostě křestním jménem. Tak jako tak nepřijmou fakt, že tenhle týpek spí s  jejich matkou, protože většina dětí si stejně myslí, že sex pro všechny geronty končí naučnou publikací a vzpomínkami, jak to bylo tenkrát,když se tu proháněli dinosauři. Takže se s tím netrapte. Jsou to vaše děti a pokud vás mají rádi, přijmou věci tak, jak jsou.

KOUKNI SE  Vyholená, nebo přírodní?

Bez ohledu na to, jak báječný se váš vztah jeví, někde tam vzadu, hluboko v podvědomí spí malý ďáblík. Ve chvílích bdělosti vám bude našeptávat: „Podívej se na jeho tělo a na svoje. Vážně myslíš, že se ti časem neotočí za nějakou mladší, pevnější, pružnější?“ Mladší milenec je zkrátka báječná příležitost, jak zaít něco dělat. Nemusíte čekat na silvestra, abyste začala hubnout. Stejně byste už v únoru ani nevěděla, kde máte permanentku do fitka. S vidinou mladého pružného milence se budete do posilovny sprintovat s úsměvem a nadšením od ledna do prosince.

Když se přeci jen za nějakou mladší otočí a půjde zase o dům dál, nevěště hlavu. Teď už víte, že na to máte a že rozhodně nejste žádné neprodejné zboží, ale pěkně horká akční novinka. Hlavně nepřestávejte s tím, s čím jste začala, když jste byli spolu. Koupila jste si v padesáti brusle, nebo jste začala navštěvovat kroužek šermu? Vytrvejte. Nad křížovkou doma u televize si vás štěstí nenajde. Zato na ulici, v klubu nebo v tělocvičně jsou vaše šance mnohem větší.

Na všem špatném se dá najít něco pozitivního. Pokud vám láska vstoupí do cesty ve stejný okamžik jako kuchař s dortem a padesáti svíčkami, chyťte ji za pačesy. Je dost možné, že vám od onoho proklínaného šlehačkového zákusku vzplane ofina, možná lýtka. Bylo by škoda si to nechat ujít. Protože žijeme jen jednou.

KOUKNI SE  Jak často spolu v současnosti lidé souloží

Darina D.

Předchozí článekCloumá vámi vztek? 3 tipy do jídelníčku, které to napraví
Následující článekNejlepší souboje světelných mečů ve Star Wars

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

8 − two =