Soutěžte se sérií Resident Evil o Náhodné Steam klíče

Pokračování hororové série Resident Evil 7

Hororová série Resident Evil se vrací herní obrazovky s číslovkou sedm. Má se jednat o návrat k těm nejděsivějším prvkům nejen samotného díla, ale i žánru. Již brzy se díky našemu novému partnerovi, hernímu e-shopu Key4you.cz, můžete těšit na recenzi této pecky!

Stejně tak se fanoušci mohou těšit (či hrozit) filmu, který akorát přichází do kin. Ať již na sérii milujete tu strašidelnou část nebo se raději věnujete zabíjení nejrůznějších zombie, připravili jsme si pro vás menší soutěž.  Key4you.cz do soutěže věnoval Náhodné Steam klíče, které mohou již brzo být vaše! Stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku.

Soutěžní otázka: Herní sérii Resident Evil mohou fanoušci znát už velice dlouho. Pamatujete si, kdy hra vyšla a jaké hlavní postavy ve hře figurovaly?

A jaké jsou podmínky soutěže?

-Správnou odpověď společně se jménem odešlete na email: hry@kukatko.cz

-Jestli chcete zvýšit své šance na výhru, sdílejte přímo tento příspěvek a do emailu nám dopište vaše jméno na Facebooku (hlavně jestli  se liší od skutečného jména)

-Uzávěrka je v neděli 29.1.2017 v 23:59. Výherce vyhlásíme během nedělního odpoledne. Čím více soutěžících, tím více klíčů poskytneme!

Předchozí článekHerci a herečky, jejich pravá jména a původ
Následující článekRecenze: Spojenci aneb napínavé spojení Zemeckise, Brada Pitta a nácků

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 + eighteen =