Soutěž ve spolupráci s kinem IMAX o 10 lístků do tohoto kina na film INFERNO!

inferno_imaxRozluštěte záhadu spojenou se samotným Dantem v novém snímku INFERNO! V hlavní roli uvidíte Toma Hankse, který opět rozjede závod s časem a pokusí se zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.  Užijte si velkou záhadu na opravdu velkém plátně! – Kině IMAX!

Držitel Oscara Ron Howard se vrací, aby se ujal režie filmové adaptace nejnovějšího dílu filmové série spisovatele Dana Browna (Šifra mistra Leonarda) o Robertu Langdonovi, která utržila po světě přes miliardu dolarů. Ve snímku Inferno se známý symbololog (opět v podání Toma Hankse) pouští do pátrání po stopách, které souvisí se samotným Dantem. Když se Langdon probouzí se ztrátou paměti v italské nemocnici, spojí své síly se Siennou Brooksovou (Felicity Jones), doktorkou, do které Langdon vkládá naděje, že mu pomůže ztracené vzpomínky znovu získat. Společně se pouští do závodu s časem, který je provede napříč celou Evropou ve snaze zabránit smrtícímu globálnímu spiknutí.

Soutěžní otázka:

Tom Hanks za svou hereckou kariéru dosud

a) nezískal žádného Oscara
b) získal jednoho Oscara
c) získal dva Oscary
d) získal tři Oscary

Odpovědi zasílejte na emailt info@kukako.cz do neděle 23.10. Do předmětu emailu uvěďte IMAX INFERNO. Ze správných odpovědí vylosujeme 10 výherců, kteří mohou získat vstupenku do IMAXu na film Inferno v hlavní roli s Tomem Hanksem.

 

Kubin

 

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 × three =