Soutěž o Zkurvenej příběh

Bernard Minier opět potvrzuje, že patří mezi nejlepší autory detektivek, thrillerů a kriminálních románů.

V románu Zkurvenej příběh Bernard Minier potvrzuje své mistrovství a definitivní členství v exkluzivním klubu velkých spisovatelů detektivek, thrillerů a jiných kriminálních románů. Opouští tentokrát Martina Servaze, Toulouse i Pyreneje a vezme čtenáře na sever od Seattlu, kde se táhne řetězec jen trajektem přístupných ostrovů, tři sta šedesát dní v roce obklopených mlhou, kde každý zná každého.
Zkurvenej příběh
Na jednom z nich – Glass Islandu – žije teprve šestnáctiletý Henry. Ten se po vraždě jeho přítelkyně dostane do centra pozornosti všech obyvatel, kteří na ostrově žijí. Je právě on pachatelem vraždy?

Minier se vrhá do světa, který je nebezpečnější, než jsme tušili, a kde soukromí je jen iluze. Své vyprávění tentokrát opírá o napínavý a temný, zkurvený příběh.

BERNARD MINIER studoval na univerzitě v Toulouse, odkud pochází také hlavní hrdina jeho thrillerů Martin Servaz. Největší úspěch zaznamenal především ve Francii a v Německu. Také další knihy ze série Kruh (XYZ, 2015) a Tma (XYZ, 2016) měly ve světě mimořádný ohlas. Jeho další román mimo tuto sérii Zkurvenej příběh (XYZ, 2017) se odehrává na severozápadě USA.

Vyhlašujeme soutěž o jednu ze tří knih Bernarda Miniera Zkurvenej příběh

Výherce vylosujeme z těch, kteří zašlou správnou odpověď na následující otázky:

1) Kdo propůjčil hlas audioknize Kruh ?

2) Jaké hodnocení získala kniha Ve službách zla na našem webu kukatko.cz?

KOUKNI SE  Soutěž o knihu Kobaltové nebe

Odpovědi zasílejte do půlnoci 14.3.2017 na náš email knihy@kukatko.cz. Nezapomeňte připojit svou adresu.

Hodně štěstí

Kristina Doubravová

 

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

5 + 1 =