Soutěž o thriller Umrlčí cesta

Po krátkém čase jsme si pro vás připravili další soutěž. Tentokrát půjde  o napínavou novinku skotského prozaika Petera Maye, který si získal srdce čtenářů po celém světě. Nejinak tomu bude i v Umrlčí cestě z nakladatelství Host.

Pokud byste někoho zabili, pamatovali byste si to. Nebo snad ne?

Na opuštěnou pláž na hebridském ostrově Harris moře vyplaví neznámého muže. Je těžce podchlazený a sotva naživu. Neví, kdo je ani jak se tam dostal. Jeho jediným vodítkem je mapa takzvané Umrlčí cesty. Netuší, kam ho zavede, ale ví, že se po ní musí vydat.Umrlčí cesta

Detektiv George Gunn vstupuje na břeh ostrůvku ležícího dvacet mil západně od Vnějších Hebrid se zlou předtuchou. Ve staré kapli tu byl nalezen muž utlučený k smrti a detektiv musí zjistit, kdo to udělal a proč.

Dospívající dívka leží ve svém pokoji v Edinburghu a zoufale se snaží zjistit pravdu o smrti svého otce, průkopnického vědce. Čím víc se dozvídá o povaze otcova výzkumu, tím víc tuší, že za jeho zmizením stál někdo jiný.

Příběh sleduje tři nebezpečné cesty k šokující pravdě — a ke zjištění, že nevědomost nás může stát život.

Skvělý román, dobře vypracované postavy a chytrá zápletka, která se točí okolo fascinující vědecké otázky. Jen těžko si lze představit, že by v roce 2016 vyšly lepší thrillery, než je tento. – The Sydney Morning Herald

KOUKNI SE  Soutěž o knihu Království Jo Nesboho

Nyní si s námi můžete o tři výtisky této napínavé novinky zasoutěžit.

Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky:

1) Jak se jmenuje detektiv z napínavé detektivní novinky nakladatelství Host Tiché dívky?

2) Kolik detektivek již bylo recenzováno na kukatko.cz?

 

Své odpovědi pište do komentářů pod vyhlášení soutěže na naší facebookové stránce. Soutěžit můžete až do neděle 30. října 2016.

Hodně štěstí

Kristina Doubravová

Předchozí článekSoutěž ve spolupráci s kinem IMAX o 10 lístků do tohoto kina na film INFERNO!
Následující článekRecenze: Inferno: Jak dopadla třetí tajuplná výprava do hlubin symbologie?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 − 8 =