Soutěž o knihu Lenochova cesta k úspěchu

Sleeping with legs on table

Také vám doma říkali, že k úspěchu vede cesta přes ustavičnou dřinu a dělání věcí, které jsou nutné a přitom vás vůbec nebaví?  Bill O´Hanlon věří, že k úspěchu se dá i prolenošit. Ve své knize předkládá návod jak na to. Kdo se chce dozvědět víc, ať rozhodně nelenoší. Soutěžíme o pět výtisků knihy Lenochova cesta k úspěchu nakladatelství Portál.

 

Anotace

Autor ve své knize vyvrací oblíbenou představu, že k úspěchu potřebujeme silnou vůli a disciplínu. Lenochovo tajemství na cestě k úspěchu spočívá v tom, že se nenutí do věcí, které dělat nechce. Místo toho využívá své pozitivní i negativní pocity, které ho přirozeně vedou k určitým činnostem, jež vyjadřují jeho osobnost a pro něž může hledat praktické uplatnění. Někdy tato cesta trvá dlouho, a proto lenoch potřebuje vytrvalost a také vynalézavost, aby se přiblížil svému cíli a dosáhl výsledků, které o smysluplnosti jeho konání přesvědčí i ostatní. Kniha je stručná a přehledná, navíc obsahuje závěrečný souhrn hlavních myšlenek, takže je vhodná i pro ty nejlínější čtenáře, kteří se chtějí stát úspěšnými.
Bill O’Hanlon je psychoterapeut v oblasti ericksonovské terapie a terapie zaměřené na řešení. Napsal zhruba 30 knih, jež byly zatím přeloženy do 15 jazyků, a působí jako lektor a řečník. Často se sám sebe ptá, proč v životě dosáhl úspěchu, když je tak líný, a z toho důvodu se rozhodl napsat tuto knihu.

 

 

K tomu, abyste knihu získali, musíte odpovědět na dvě otázky:

KOUKNI SE  Soutěž o knihu Loutkář

1) Kolik procent získala kniha Krotitel v hodnocení na kukatko.cz

2) Kdo přeložil knihu Lenochova cesta k úspěchu

(Odpověď najdete na stránkách nakladatelství Portál)

 

Odpovědi zasílejte e-mailem na adresu knihy@kukatko.cz  do 21.2.2016 do půlnoci. Poté bude vybráno pět výherců, kteří budou vyhlášeni na našem facebooku.

Knihy věnovalo do soutěže nakladatelství Portál, kterému tímto děkujeme.

 

Portál [logo]

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 × one =