Soutěž o audioknihu Poslední poutník

Po krátké pauze opět přinášíme soutěž o audioknihu. Všichni milovníci napětí a kriminálních příběhů se mohou zaposlouchat do novinky Poslední poutník.

Spletitý příběh propojuje dávné události z 2. světové války s událostmi současnými. Začíná návratem okouzlující Agnes Gernerové do Norska v roli britské tajné agentky. O více než šedesát let později jsou v lese nedaleko Osla nalezeny kostry lidských těl, které stářím odpovídají válečnému období. Nedlouho po tom dojde k vraždě bývalého odbojáře, bohatého podnikatele Carla Oscara Krogha. Vyšetřovatelům se podaří odhalit mezi těmito dvěma případy souvislost. Krogh se totiž pokoušel zjistit příčinu smrti Kaje Holta, vůdčí osobnosti oAudiokniha Poslední poutník - autor Gard Sveen - interpret více hercůdboje, který zemřel za nejasných okolností na jaře roku 1945. Kriminalista Tommy Bergmann se pohybuje v pavučině falešných výpovědí a zatajování klíčových událostí. Jedinou možností, jak se z ní dostat ven, je následovat stopy válečného šílenství, kdy touha přežít zastínila lásku i lidskou důstojnost…

Čtou Tomáš Jirman a Michal Stalmach. Zvuk a režie Ivo Martiník. Hudba Lukáš Bury.

 

Nyní máte příležitost s námi o Posledního poutníka soutěžit. Stačí odpovědět správně na následující dvě soutěžní otázky

1)Jaké ceny získal Gard Sveen za Posledního poutníka?

2)Kolik povídek obsahuje kniha Ďáblovo hnízdo?

Své odpovědi můžete zasílat na náš e-mail knihy@kukatko.cz až do půlnoci 30.4.2017. Z nich pak vybereme tři soutěžící, které potěší Poslední poutník.

Hodně štěstí

Výhru věnovala audioteka.com

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

3 × 1 =