Současnou ženu přitahují brýlatí, feminní svalovci s čepičkou

Milí muži, chcete zaujmout dnešní ženy a dívky? Popíšeme Vám, jak máte vypadat, abyste zabodovali.

1Brýle

Pokud nejste krátkozratí, nebo nemáte jiný zrakový hendikep, budete před ženami hednikepovaní více, než kdybyste byli hendikepovaní. Kupte si stylové brýle bez dioptrií, jemných rámečků, aby zvýraznily vaši intelektuální vybavenost. Zatím jsme u vzhledu, nebojte se, dostaneme se dál.

2Čepička alá Křemílek a Vochomůrka

Ano, teď letí tyto roztomilé čepičky. Zjemňují vaše mužské rysy a ženy se vás nemusí bát, vypadáte roztomile, jako z večerníčku.

3Svaly

Dobře se kombinují s předchozími proprietami. Bez nich vypadáte se svaly jako burani. S nimi jako roztomilé sluníčko. Bez svalů zase vypadáte jako padavka. Jako líný intelektuál, který nedbá o své tělo. I když ho nebude nikdy zneužívat fyzickou převahou nad ženou.

4Feminista

Uklízíte, vaříte, chcete brát stejně nebo méně jako žena, cokoliv žena řekne, je velmi zajímavé, vyslechnete jí, i když bude plácat hovadiny. Nikdy před ní nedáte najevo svou fyzickou převahu, přesto že budete nosit všechny její těžké předměty. Neplaťte za ní v restauraci – pozor, neplatťe se samozřejmostí, ale nakonec zaplatit musíte, jen se u toho budete ještě stydět a cítit se trapně.

5Seriály s hlavními hrdinkami

Už vás nezajímají bílí mužští čtyřicátníci. Jsou nudní, jsou přežilí. Díváte se na všechny seriály, v kterých je hrdinkou žena – což není žádný problém, je jich už většina.

KOUKNI SE  6 pikantních způsobů, jak si prodloužit sex

6Źádný sexismus

No ano, jakoukoliv sexistickou narážku spolkněte. Budete muset najít úkryt, kde se budete moci vynadávat, úkryt, v němž se podíváte na tvrdé porno, v kterém muži tahají ženy za vlasy a jiné výrůstky. Toto vám nesmí uniknout, žádné obscénní pohledy, žádné hloupé dvojsmysly, držte se!

Charlie Brown

Předchozí článekRecenze: Přitažlivý a soustředěný seriál Dámský Gambit
Následující článekRecenze: Seriál Ve jménu vlasti (Homeland) je špionská červená knihovna

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 − ten =