Jak skončí seriál Sedmilhářky? Kdo je vrah, kdo oběť. Finální rozuzlení

Pozor, článek obsahuje spoilery! Pokud chcete zůstat v napětí, jak seriál dopadne, dál nečtěte!

Ještě před začátkem inkriminovaného seznamovacího večírku se svěří jedno z dvojčat (Josh) své matce Celestě (Nicole Kidman), že to není Ziggy, kdo šikanuje a ubližuje Amabelle. Ale že jí ubližuje jeho dvojče Walt. Protože takové chování viděl u svého otce a přijde mu v pořádku.

Ještě než si stihne Celesta promluvit se svým manželem Perrym, ten zjistí, že od něj chce s dětmi odejít a odstěhovat se do nového domu. Surově ji zmlátí, skoro přizabije, ale jako obvykle poté dělá jakoby nic a odjede s ní na tu velkolepou párty.

Na seznamovacím večírku se sejdou všichni naši známí. Jelikož nastal problém s dodávkou jídla, velmi brzy se všichni opijí.

Celá naše skupina vyjde na balkón. Perry už je zase naštvaný, protože se právě dozvěděl, že Celesta zaplatila 100000 dolarů za dražbu panenství Abigail na internetu. Jane v ten moment poprvé uvidí Perryho a dojde jí, že je to její násilník Saxon Banks. A že je otcem Ziggyho. Jane toto sdělí Perrymu a také mu řekne, že je vlastně důvodem, proč se sem nastěhovala, protože v hotelovém pokoji našla leták s realitními inzeráty z tohoto městečka. Perry na to reaguje zcela chladně, že to nic neznamenalo, a jen před Celestou pokrčí rameny.

Celesta Perrymu chrstne pití do obličeje a on jí okamžitě dá přede všemi takovou facku, že spadne a bouchne se hlavou o zem. Všichni jsou situací konsternovaní, ale zareaguje Bonnie, která začne na Perryho řvát, že byla sama týraná svým otcem, a v afektu do Perryho strčí. Ten padá přes zábradlí balkónu dolů a umírá.

KOUKNI SE  John Wick: Chapter 4 – našlapaný první trailer je tady

Celá skupina manželek a manželů se rozhodne ochránit Bonnie a svědčit, že Perryho pád byla nešťastná náhoda. Bonnie se však sama přizná a je nakonec odsouzená k veřejným pracem.

Příběh končí odjezdem Celesty se svými dětmi z města a podporou Ziggyho ze zděděného majetku po Perrym.

 

Kubin

 

 

Předchozí článekTrailer Total War: Warhammer 2: Čelte zrádným temným elfům i tajemný lizardmenům.
Následující článekLego a počítačové hry? Podívejte se, jak tato kombinace funguje!

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

7 + 19 =