Signály jak poznáte, že s vámi žena chce souložit

Chcete mi říct, že je to přece jasné? Se ženami není nic jasné, musíte rozpoznat signály!

1Svlékne se

Ano, to vypadá na velmi zřetelný signál. To byste mohli pochopit jako signál, že chce opravdu souložit. Ale pozor, ona se nemusí svléct celá. Ona se jen připosleče. Odloží si třeba svetr, mikinu, a ukáže vám částečně odhalená ňadra. Nebo si povysune sukni, aby se s vámi podělila o svá masitá stehna. Řekne, že je tady hrozné vedro a odloží si svrhničku, aby vám nenápadně ukázala, že není úplně plochá. Je to drobný signál, že jste na cestě do jejího lůna.

2Nechá se pozvat k vám domů na pokec

Ano, to vypadá na zřetelný signál, ale nesmíte to uspěchat. Pusťte hudbu, opravdu si povídejte, nabídněte alkohol, bude asi potřeba. Zatopte trochu víc, ať se opět musí svlékat. Nenápadně se přibližujte, abyste se dostali do kontaktu. První dotek je branou do klína.

3Letmé doteky

Dotkla se vás při tanci? Chytla vás za zadek? Položila vám ruku na rameno? Je možné, že je velmi haptická, a potom ucukne, ale každý její dotek je náznak zaručené přitažlivosti. Využijte jej a opětujte.

4Ujel jí poslední autobus, bydlí daleko

Já vím, může si zavolat taxi, samozřejmě, ví to také. Ale zatím to neřekla. Pokud ji vystrašíte, zavolá jej. Ale je tam skulina, že zůstane přes noc s vámi. Jste na dobré cestě.

KOUKNI SE  Jak poznáte, že jste autosexuál? Mýty a fakta o autosexualitě

5Sledujte mimiku

Jemné tiky na rtech, olízávání rtů, neustálý úsměv, rozzářený úsměv směrem k vám. Mrkání, úšklebky, otevřený posed, rozhazování rukama. Pokud netrpí tikem a duševní poruchou, jsou to vše signály, že se klín pomalu otevírá. Nezvrzejte to, jako vždycky pánové!

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

20 − 9 =