Sex za peníze – pro a proti využívání placených sexuálních služeb

Asi se vám stalo, jen tak z nudy nebo pod tíhou situace, že zkusíte jít do placených sexuálních služeb. Jaké jsou výhody a nevýhody placených sexuálních služeb?

Pro sex za peníze

 1. V první řadě uspokojíte svůj sexuální pud, který bývá u někoho velmi silný. Nebudete trpět jen divokými fantaziemi a nebudete obtěžovat slušné dívky v temném podchodu.
 2. Vyhnete se dlouhému namlouvání. Přeskočíte dvořící fázi, ušetříte za placené večeře a propité noci v klubech.
 3. Vyhnete se zdlouhavým rozchodům a citové investici. Každý rozchod je bolestivý.
 4. Nemusíte dělat kompromisy. Jak v sexu, tak ve „vztahu“. Řeknete si, jak to chcete a pokud nejste zcela zvrhlí, tak to i dostanete. Nebudete muset kvůli tomu někoho zvát do kina, nebo dělat celý den něco, co byste dělat nechtěli.
 5. Už vás nebaví imitace sexu a věčné masturbování? Máte nefunkční sexuální vztah? Možná byste mohli zkusit sex za peníze.
 6. Máte určitou sexuální deviaci a partnerka vás odmítá uspokojit. Třeba chcete zkusit grupáč nebo trojku a ona nechce. Zkuste placené služby.

Proti sexu za peníze

 1. Nemusíte vždy dostat to, co jste chtěli. Na zavolanou může dorazit dívka, která se vám nelíbí. Nevybrali jste si konkrétní ženu, nebo jste očekávali někoho jiného. Zaplatit už musíte a nebo se budete handrkovat o peníze. Trapná situace.
 2. Bloknete se. Máte vyměřený čas, čas jsou peníze. Prostě vaše chlouba odmítá být v pohotovosti. A je to zase trapné a musíte platit.
 3. Něco chytnete. Z různých důvodů, kvůli vaší neschopnosti se kontrolovat, kvůli vašim požadavkům to dělat bez ochrany, a tak dále.
 4. Hygiena. Ta představa, že dnes už slečna v sobě měla tak deset jiných penisů není zrovna vábná. Ano, dívky určitě dodržují hygienu a stále se myjí, ale ten pocit…
 5. Předstírání – sexuální pracovnice jsou dobré herečky, ale většinou svou vzrušenost jen předstírají. Pokud předstírají špatně, nemusí vás to vůbec uspokojovat.
 6. S tím souvisí fakt, že bez přirozené přitažlivosti nebude sex nikdy tak dobrý, jako s někým, s kým se opravdu zamilujete.
KOUKNI SE  Jak si užít sex ve sprše

Charlie Brown

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

five + 8 =