Sex v těhotenství

Tím, čím to všechno vlastně začalo, se spousta věcí mění. Narozením dítěte se celý váš život od základů změní a už nikdy nebude takový, jaký byl. Početím dítěte se změní váš sexuální život a dlouho nebude takový, jaký byl. To ale neznamená, že si už nic neužijete.

První trimestr je pro ženu velmi náročný. Těhotenské nevolnosti mohou mít různou podobu a také budou přicházet v různou denní dobu. Že se jim říká ranní, by vás vůbec nemělo přivést na myšlenku, že ráno vyhodíte do záchodové mísy svou snídani a den bude nadále růžový a zalitý sluncem. Nevolnosti si přicházejí, kdy chtějí a v různé intenzitě.

O čem se hovoří méně, je fakt, že se vám zbystří smysly a budete intenzivněji vnímat všechny vůně a chutě. Partnerův parfém, který vám vždy tak voněl, vás začne natahovat. Nedochutíte báječnou večeři chystanou jen pro vás dva, jako předvoj hezkých chvilek a jestli si dal jen jednu jedinou cigaretu v šest ráno, budete to na sto procent cítit ještě večer, jako by vám vyfoukl obláček nikotinového dýmu přímo do obličeje.

Sex v těhotenství

Logicky  se to projeví i na vašem sexuálním životě. Co vám vonělo, najednou smrdí, nebo vás to přímo natahuje. A co víc, může se vám stát, že se od partnera v jednu chvíli odtáhnete, abyste se šla vyzvracet. Máte, co jste chtěli.

KOUKNI SE  Gwyneth Paltrow vyrábí svíčky s vůní orgasmu Kim Kardashian

Navíc ne každý dotek je v tomto období příjemný. Přecitlivělé rozbolavělé bradavky touží po dvou letech prázdnin a nikoli po jeho jazyku.

Sex v těhotenství

Druhý trimestr přinese zklidnění. Přestanete zvracet, když se k vám partner přitulí. Chutě ani čich se vám sice nevrátí do normálu a pořád ještě je tak citlivý, že byste mohla na letišti místo Rexe hledat drogy. Už víte, co vám vadí, co vám voní, partnerovi jste koupila jiný parfém, a když se vyhnete jídlům, která vám ze dne na den přestala dělat dobře, jste zase zpět. Jenže pořád ještě nevypadáte jako těhotná, ale spíš jako tlustá, neforemná. Předehra tedy nezačne svlékáním, ale zhasnutím.

Poslední fáze těhotenství přinese únavu. Zkuste neusnout během sexu. Na druhou stranu máte vnější pohlavní orgány překrvené, takže se na sex budete těšit možná víc, než váš partner. Celá jste tak nějak veliká. Sice už vypadáte jako těhotná, ale taky jako vzducholoď. Zkuste misionáře s Hindenburgem.  Bejby vám tlačí na močový měchýř i plíce. A ještě se po vás chce vydržet alespoň půl hodiny nemuset na malou.

Pozitivní je, že vás to alespoň donutí vyzkoušet polohy, na které jste byla předtím příliš stydlivá, nebo líná.

Na všem lze najít něco pozitivního. A mělo by to tak být i u sexu, než vám ho definitivně zkazí malý tvoreček žádající veškerou vaši energii i pozornost.

KOUKNI SE  5 rad předtím, než půjdete do sexu s šéfem

Vyzkoušíte nové, zažijete nepoznané a třeba právě ten nový parfém zavoní vám oběma a on bude moct konečně vyhodit ten, co od vás dostal k vánocům a bál se vám říct, že to nebylo zrovna ono.

Darina D.

Předchozí článekTrailer: The Rock zazáří v nové dobrodružné komedii Expedice: Džungle
Následující článekApokalypsa všude kolem nás

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

two × four =