Sex v době koronavirové

Mimořádná opatření zavedená vládou již postihla nás všechny. Některé ale víc. Koronavirus řádí a vy jste se ocitli v izolaci. Ať se vám to líbí, nebo ne, doba je taková. Ne neoprávněně čekají odborníci prudký nárůst porodnosti zhruba tak za devět a více měsíců od počátku preventivních opatření.

Jistě namítnete, že lékárny mají otevřeno a recept na antikoncepci se dá poslat i elektronicky. Jistě. Ale pořád je mezi námi dost těch, kteří spoléhají na to, že když je to jednou za čas, tak si dají prostě pozor. Najednou jsou doma a z těch občasných chvilek je docela příjemný každodenní zábava. To jeden neuhlídá a dva už vůbec.

Sex v době koronavirové

Jistě, pokud jste již rodičem a momentálně suplujete doma práci učitele, dáte si pozor víc. Děti otrávené jak malajský šíp nad úkoly, které je potřeba vypracovat a odeslat mailem zpět do školy, než přijde další dávka. A vy sedíte u internetu a dojíte z googlu odpovědi na otázky fyzikální,matematické i mluvnické, abyste mohli povýšeně sdělit dítku: „ To ví přeci každej blb, tak proč to ty nechápeš…“

Jestli si někdo myslel, že jako první dojde v obchodech mouka, těstoviny a vepřové ve vlastní šťávě, tak mi věřte, že první dojdou prezervativy. To víte, bez řízku to nějak půjde, ale bez sexu…to se vám ta karanténa pěkně zprotiví.

Aktuální situace je po všech stránkách náročná jak pro ty, kteří chodí do práce, tak i pro ty, kterých se dotkla razantněji. Zkusme ale na všem vidět něco pozitivního. Ne jen společný boj za dobrou věc.

KOUKNI SE  14 znamení, že jste se opravdu zamilovali

Třeba fakt, že to, co jsme jindy pro práci a únavu z ní odbývali a nechávali na „jindy“, můžeme najednou dohnat, prožít a užít si tak, jak jsme vždy chtěli. Možná najednou nemusíte brzy stávat, nebo vám zkrátili směny. O víkendu nemusíte na návštěvy za tchyní, ze kterých jste se vrátili vždy vyšťavění a rozhádaní. A koneckonců doma ještě roušky nosit nemusíme, stejně jako se můžeme přiblížit na méně než dva metry, tak proč toho trochu nevyužít. Koneckonců, kdy jindy se vám zase poštěstí, že někomu pomůžete tím, že prostě jen nevstanete z postele.

A kdy se zase stane, že vám to dokonce nařídí stát.

Darina D.

Předchozí článekTrailer: Black Widow od Marvelu nás čeká už příští měsíc
Následující článekTrailer: The Rock zazáří v nové dobrodružné komedii Expedice: Džungle

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

14 + 1 =