Sex na vánočním večírku

Tak je to tady, konec roku, nejnáročnější období je za námi. I ve firmách propadají zaměstnavatelé nostalgii a namísto rozdávání vánočních kolekcí, pořádají vánoční večírky. Veselá atmosféra konce roku a vědomí, že útrata jde na vrub firmy, nechají vygradovat párty do rozměrů, nad kterými dalších dvanáct měsíců jen kroutím enevěřícně hlavou.

Potkat kolegy jinak, než při práci, má své nesporné výhody. Lidé se konečně mohou poznat po jiné, než profesní stránce a při sklence alkoholu se kolikrát se suchopárných morousů vyklubou baviči. Vánoční večírek je plný překvapení. Alkohol zadarmo rozjede zábavu dřív, než stihne ředitel společnosti pronést nějaký vděčně nudný proslov a pak už je na každém, akm se po téhle strmé ploše doklouže.

sex na vánočním veřírku

Jako první odpadnou abstinenti a ti, kteří ještě ten den musí na vánoční večírek svého partnera. Případně doma uklízet, balit dárky, péct a nebo nemají hlídání. Mezi druhými jsou ti, kteří za své nikdy nevypijí víc, než dva panáky, ale na šéfa si hned zvečera dali několik pětihvězdičkových koňaků, majonézový chlebíček a dozunkli přípitky všem spolustolujících, kteří se začali věnovat tanci nebo kolegům u jiného stolu. Zůstávají pařmeni, kteří si myslí, že nepatří ani do jedné z předchozích dvou skupin.Zábava jede dál v omezeném počtu zúčastněných a nabírá familiárnější rozměr.

No co, žijeme jen jednou, napadne kde koho. Náhlé poznání, že ten, komu celý rok nemůžeme přijít na jméno je najendou zábavný sexy společník, vám zamotá hlavu. Stejně jako bilancování spojené s koncem roku a pocit, že je konečně potřeba chytit příležitost za pačesy. Byť by vypadala jakkoliv. A byť by třeba ty vlasy ani neměla. Nevázaná zábava v rytmu populárních šlágrů Míšy Davida a hesla, co se stane na vánočním večírku, to zůstane na vánočním večírku, mívá různé následky.

KOUKNI SE  12 rad, jak se s někým nejlépe rozejít

Nezapomínejte, že dnes má každý mobil a i ty levnější modely se chlubí slušným foťákem. Nemusíte se ani nikde zapomenout s kolegou. Stačí, když on zapomene ruku ve vašem výstřihu a o ostudu je postaráno. Stejně jako video, které bylo ten večer k popukání, je po novém roce uličkou hanby, kteoru ne každý zvládne projít.

Sociální sítě. Jestli už někdo něco nafotil, nebo natočil, oběhne tato informace svět dřív, než stihnete vystřízlivět a vzpomenout si, kde jste to vlastně včera byli. Nikdy nevíte, kdo se přátelí s kým, kdo je v čískupině, koho sleduje a vůbec, kde na snímky narazí. Pokud se máte za co stydět, buďtte si jistí, že na ně narazí. Zákon schválnosti vánočního večírku funguje.

Menším zlem je, pokud jste načapáni očitým svědkem bez mobilu v ruce. Pokud něco upil, nebude druhý den vědět, jeslti se mu to nezdálo a vy to možná ustojíte jakž takž se ctí.

Darina D.

Předchozí článekXbox Series X je odpovědí na novou generaci konzolí
Následující článekPrvní reakce: Vzestup Skywalkera vyvolal v kriticích smíšené pocity

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

12 + five =