Sestry Starkovy nepřežijí finální řadu Hry o trůny

Někteří fanoušci nedávno poukázali na dva detaily, které možná předpovídají možnou smrt Aryy a Sansy Starkových. Už v lednu HBO vydala teaser trailer na probíhající osmou poslední sezónu seriálu Hra o trůny. Upoutávka ukázala sourozence Jona Snowa, Sansu a Aryu v kryptách Winterfellu, jak stojí u soch svých příbuzných. Můžete vidět sochu matky Sansy a Aryy Catelyn Starkovu, jak říká: „To všechno, to pochází z mé rodiny.“

Pak se Jon, Sansa a Arya otočí a uvidí sochy sebe samých, což může být předtucha. Může to znamenat, že všichni zemřou, ale fanoušci si všimli, že sochy Sansy a Aryy vypadají jinak než Jonova. Podíváte-li se pozorně, můžete vidět, že sochy sester jsou vytvořeny adekvátně k jejich věku, zatímco ta Jonova vypadá mnohem starší. To může znamenta, že sestry zemřou zanedlouho, zatímco Jon se dožije delšího věku.

Druhým detailem je také část z upoutávky na osmou sérii. Fanoušci si myslí, že způsob, jakým Sansa pozdraví Daenerys, se hodně podobá tomu, jak Ned Stark přivítal Roberta Baratheona, když přišel v první sérii na Winterfell.

Možná si vzpomínáte, že když se Robert objevil, Ned řekl: „Winterfell je tvůj.“ Nedlouho poté skončil Ned s hlavou na špalku. V upoutávce říká Sansa Daenerys: „Winterfell je váš, Vaše milosti.“

Chápu, že fanoušci sester Starkových si jako poslední přejí jejich smrt. Ale někdo z hrdinů v poslední sérii umřít musí, to by nebyla Hra o trůny, no ne?

KOUKNI SE  The Winchesters: Lovci duchů mají svůj spin-off seriál

Charlie Brown

Předchozí článek3 důvody, proč nepotřebujete služby motivačních koučů
Další článekRecenze: Avengers: Endgame přepisují historii komiksových filmů

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

twenty + 6 =