Sesbírejte výjimečnou kolekci 3D figurek ze světa Naruto: Šippúden!

Nová kolekce od DeAgostini –

 „NARUTO: ŠIPPÚDEN – KOLEKCE FIGUREK“

Objednejte si kolekci na internetových stránkách – https://bit.ly/naruto-deagostini-cz,  použijte tento kód – NARUTOPRO, a obdržíte výjimečné dárky určené pouze pro objednavatele! 

Díky nejnovější kolekci vydavatelství DeAgostini můžete objevit Narutův svět a sesbírat impozantní kolekci originálních figurek, mezi nimiž kromě Naruta nechybí nejdůležitější postavy seriálu této animované kultovní mangy – od Narutových přátel a spojenců až po ty největší nepřátele.

Příběhy o Narutovi vás přenesou do tajemného světa nindžů. Je to svět neobyčejných bojovníků, kteří umí kontrolovat svou energii a disponují těmi nejlepšími bojovými technikami, které nejsou dostupné pro obyčejné smrtelníky. V kolekci Naruto: Šippúden najdete všechny členy týmu 7, Narutovy spojence, ale i členy zločinecké organizace Akacuki a démony.  

Figurky jsou věrné a do nejdrobnějšího detailu vykreslují vlastnosti, oblečení a charakter jednotlivých postav. Tyto velmi kvalitní figurky jsou vyrobeny z PVC, ručně malované a postavy jsou ztvárněny v dynamických pozicích. Výhodou je možnost odepnout je z podstavce. Velikost 8–13 cm.

Tato kolekce je určena pro opravdové fanoušky japonské mangy!

Poprvé v České republice! Podotýkáme, že časopisy, které jsou součástí kolekce jsou v angličtině.

Kolekci je možné objednat pouze on-line, jednotlivá čísla nebudou v prodeji ve stáncích. Pro objednavatele jsme připravili skvělé dárky: plakát s Narutem, pořadač na časopisy kolekce a samolepku s Narutem o rozměrech 60 × 90 cm.

Objednejte si kolekci na internetových stránkách – https://bit.ly/naruto-deagostini-cz,  použijte tento kód – NARUTOPRO, a obdržíte výjimečné dárky určené pouze pro objednavatele! 

Předchozí článekPoslední, kdo zůstal
Následující článekJak chutná sperma? A jak by sperma vlastně mělo chutnat a lze jeho chuť změnit?

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

18 + 8 =