Seriál přátelé se vrací už za pár dní. Na co se můžete těšit?

Několikrát plánované a odkládané natáčení se nakonec stalo skutkem. Rachel, Monica, Phoebe, Joey, Chandler a Ross se znovu sejdou na obrazovce.

Jeden z nejúspěšnějích seriálů devadesátých let Přátelé se 27. května vrátí na HBO Max ve speciální epizodě s výmluvným podtitulem Reunion, známé také jako The One Where They Got Back Together. Tedy díl, kdy se znovu sešli.

Premiéra reunionu měla být už před rokem v březnu, kvůli celosvětové pandemii se ale několikrát odložila. Jako celý seriál, i tento díl se natáčel na všem známém místě, v kalifornském Burbanku, na obrázku můžete vidět i slavnou fontánu z úvodní znělky. Fotku poslal Chandler na Twitter s upozorněním, že je to foto z natáčení.

O čem bude nový díl, herci i štáb tají. Ale herci naznačují, že budou vystupovat spíše sami za sebe než za postavy. Studio WarnerMedia za celou anabázi s Přáteli muselo pořádně zaplatit. Když se loni stěhovalo všech deset sezon a 236 epizod z Netflixu na HBO Max (u nás na HBO GO), stálo to údajně 400 milionů dolarů, tedy zhruba 8,3 miliardy korun!

A levné pochopitelně nebylo ani objednat hvězdy na to, aby se zúčastnily ještě jednoho večírku. Každý z šestice hlavních protagonistů, tedy Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry, David Schwimmer, si podle Variety řekl o 2,5 milionu dolarů, tedy přes 50 milionů korun.

Kromě nich se navíc ve speciální hodinové epizodě mihne i řada dalších celebrit, například David Beckham, Justin Bieber, Lady Gaga, Kit Harington nebo někteří herci, kteří se v seriálu vyskytli už dříve jako Reese Witherspoon nebo Tom Selleck.

KOUKNI SE  Poslední duel: Epické historické drama sází na uhrančivé souboje

Obě vysoké investice spolu pochopitelně souvisejí: WarnerMedia chce novým speciálem rozdmýchat zájem o původní seriál a podpořit jím jeho sledovanost.

Je otázkou, kdy nový díl uvidí čeští diváci, protože HBO Max není pro naše diváky dostupný.

Charlie Brown

Předchozí článekHráčům se podařilo svléknout Lady Dimitrescu
Následující článekAngelina Jolie jako srdnatá hasička ve filmu Kdo mi jde po krku

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

3 × two =