Seriál Anger Management: druhá série již 17. ledna

Jakmile Charlie Sheen opustil (po neshodách s producentem) úspěšný seriál Dva a půl chlapa, čekali fanoušci na jeho comeback, kterého se dočkali v podobě seriálu Anger Management. První série měla úspěšnou sledovanost, proto již 17. ledna začne stanice Fox vysílat druhou sérii. Anger Management se inspiroval stejnojmenným filmem, kde hlavní roli ztvárnil Jack Nicholson a Adam Sandler.

ustv_charlie_sheen_anger_management_teaserCharlie Sheen hraje v seriálu psychologa Charlieho Goodsona, který pomáhá pacientům překonat problémy se zvládáním vzteku. Jeho skupinu tvoří pacientka Lacy, dále Patrik, Ed a Nolan, kterého přitahují agresivní ženy. Charlie se psychologem stal po té, co se jako profesionální baseballový hráč sám ve vzteku zranil. Paradoxem je, že sám navštěvuje terapeutku Kate (Selma Blair), se kterou udržuje milostný poměr. Charlie má třináctiletou dceru Sam trpící obsedantně kompulsivní poruchou, díky které má nutkání vykonávat stále stejné naučené rituály. V seriálu se objevuje také jeho exmanželka Jennifer. Stejně jako v seriálu Dva a půl chlapa, i tady si zahrálo menší roli několik slavných herců. Jedním z nich je otec Charlieho – Martin Sheen (v seriálu Dva a půl měl roli jako otec Rose).

První série měla deset dílů. Charlie Sheen plánuje, že po dotočení seriálů Anger Management, definitivně ukončí hereckou kariéru. V červenci 2012 producenti oznámili, že seriál bude pokračovat až do října 2014.

 

Martina Zbránková

Předchozí článekTrailer: Mocný vládce Oz
Následující článekTrailer: Zlomené město

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

five × five =