Sedm sexuálních tajemství, které ženy prozradí jen svým kamarádkám

Ženy spolu dokážou sdílet ty nejintimnější zážitky ze svých ložnic, sexuální detaily, které neprobírají ani se svými protějšky. Jaká jsou nejpopulárnější témata, s kterými se kamarádkám svěřují?

1. Doba trvání všeho možného kolem sexu

Jak dlouho co trvá je předmětem skoro každého hovoru mezi kamarádkami. Kdy tě poprvé políbil? Za jak dlouho jsi s ním měla první sex? Jak dlouho jste spolu chodili, než jste spolu začali bydlet? Jak dlouho trvala předehra? Jak dlouho s ním trval první sex? Za jak dlouho mu opět stál a mohl to s tebou dělat? To je otázek na čas, že?

2. Velikost penisu

Ano, jak ho má velkýho, to je obligátní otázka, ne že ne. Málokterá žena se chce chlubit malým penisem partnera, takže odpověď může přijít stylem velikost ujde, ale hlavně to umí s prsty nebo jsem šílená z toho, jak mi to dělá pusou. Na velikosti záleží a když má partner macka, určitě se tím žena kamarádce pochlubí.

3. Jak o sebe muž pečuje

Ženy o sebe rády pečují, proto chtějí vidět muže, kteří o sebe také pečují. Zajímá je, jak se strojí, jaký mají účes, jestli se holí, jestli mají čisté zuby a nehty.

4. Žhavá slůvka

Samozřejmě, že kamarádku zajímá, jestli jí při sexu něco šeptal, nebo na ni byl sprostý, řekl jí předtím, že tě miluje? Jak se u toho projevuje? Byli jste ticho, nebo řvali na celý barák? Co řekl zajímavého před při nebo po sexu, co tě zaujalo? Co nějaká trapná historka? Těch není pro ženy nikdy dost.

KOUKNI SE  Nejúchylnější sexuální fetiše, které musíte poznat

5. Vůně a chuť

Důležité téma, jak jinak. Jakou voňavku používá, jestli vůbec používá? Voněl ti? Jakou má pleť? Byl při sexu čistý, nebo zapáchal? Umyl se před sexem vůbec?

6. Místo k sexu

Kde jste to dělali? Nějaká nestandardní lokalita? Ohnul tě někde venku? Chtěl po tobě sex v autě? Nebo to byl romantický sex v ložnici? Rozdali jste si to na pračce v koupelně? No nepovídej.

7. Sexuální vytrvalost

Tohle téma nesmí chybět. Jak dlouho to děláte? Cože, půl hodiny, tak dlouho? Že to chce každej den a dvakrát, no nekecej. Tři minuty? Jo, tak to znám, ani nepočká, až se udělám.

 

Charlie Brown

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

15 − 9 =