S trailerem na Detektiva Pikachu znovuožívá pokémoní horečka

Filmů s Pokémony je mnoho, ale všechny jsou animované a nevalné kvality. Příští rok se podle všeho dočkáme plnohodnotného live-action filmu. Pokémoni a lidé vedle sebe. To tu ještě nebylo. A dlouho to vypadalo jako vtip nebo jako další podprůměrný filmový díl do světa Pokémonů. Jenže nedávno vyslali tvůrci do světa internetu první oficiální trailer a rázem jsou z toho všichni paf. Téměř o ničem jiném se nemluví.

Štáb i herecké obsazení vypadají přinejmenším zajímavě. Režisérem snímku je Rob Letterman, který má na svědomí Příběh žraloka, Monstra vs. Vetřelce, Gulliverovy cesty a Husí kůži. Hlavní postavu mladého Tima ztvární Justice Smith (Papírová města, Jurský svět: Zánik říše, Den, co den). Jeho parťačku Lucy Kathryn Newton (Paranormal Activity 4, Tři billboardy kousek za Ebbingem, seriály Sedmilhářky, Malé ženy a Lovci duchů). V dalších rolích se objeví Ken Watanabe, Rita Ora nebo Bill Nighy. Ale bezesporu největší bombou je Ryan Reynolds alias Deadpool, který propůjčil postavě Pikachu svůj hlas. Film Pokémon: Detektiv Pikachu bude pro celou rodinu, takže nečekejte žádný černý humor a drsné vtípky ve stylu 18+ z Reynoldsovy strany.

Můžu říct, že i s hlasem chlápka, který se proslavil postavou Deadpoola působí Pikachu neskutečně roztomile jako nikdy předtím. Nebojte se, nebude tam jenom Pikachu. Těšit se můžete na co největší počet hlavně první generace Pokémonů od Bulbasaura po Mewa. Jak už jsem zmínil, tak první trailer vypadá opravdu hodně povedeně, tak držme tvůrcům s premiérou snímku 9. května 2019 palce, aby to dobře dopadlo.

KOUKNI SE  Film Amerikánka Viktora Tauše představuje první ukázku

 

 

Ondřej Blahut

 

 

www.comingsoon.net, www.imdb.com

 

ZANECHAT ODPOVĚĎ

Zadejte svůj komentář!
Zde prosím zadejte své jméno

5 × 1 =