Rychle a zběsile 9 se zpozdí o rok, může za to The Rock

Rychle a zběsile 9 byl naplánován na rok 2019, teď ale vyšla zpráva, že se jej dočkáme o rok později. Může za to Dwayne Johnson, přezdívaný The Rock.

Ten si poslední roky v Hollywoodu dělá co chce a dostává své vysněné projekty jeden za druhým, tím nejnovějším je právě spin-off této auty nabušené série. Název je zatím utajován, jedno se ví ale jistě – ústřední dvojici si zahraje Dwayne Johnson (Hobbs) a Jason Statham (Shaw). Ti dva se prý měli při osmém díle velmi sblížit a režírovat by to neměl nikdo jiný, než král těchto buddy movies, Shane Black (Poslední skaut, Smrtonosná zbraň).

Jsou ale i takoví, kterým to není moc po chuti. Jedním z nich je Tyrese Gibson. Ten se na svém instagramu do Johnsona obul stylem nevhodným označení rodina, kterou tak v této filmové sérii prosazují. Gibson vyčítá Johnsonovi, že vše se musí točit kolem něj a dělá si srandu z filmu Baywatch, který se stal propadákem. Na závěr dodává, že příspěvek za žádnou cenu nesmaže.

 

Dwayne Johnson je podprůměrný herec, jeho filmová kariéra je založená na svalech a kýčovitých úsměvech, podobně jako u Schwarzeneggera. To se ale nedá říct o jeho práci mimo reflektory, kde věřím, že není takový miláček, jak se může zdát. Vždyť minulý rok se stal nejvíce vydělávajícím hercem, překonal takové borce jako například Roberta Downey Jr., Matta Damona nebo Jackie Chana, kterého tak dobře platí v Číně. O Johnsonovi se říká, že si jde za svým za každou cenu a v jistých věcech je neústupný, jinak by to přece nedotáhl tak daleko. Při dosud posledním natáčení měl mít údajně The Rock rozpory i se samotným Vinem Dieslem, což by tato série těžko rozdýchávala a někdo by tak mohl i z kola ven.

KOUKNI SE  Režisér Nicolase Cageho se chystá na Tiché místo 3

Každopádně spin-off Hobbs/Shaw nás čeká 26. července 2019 a devátý díl Rychle a zběsile 10. dubna 2020.

 

Vojtěch Blažek

Předchozí článek5 her, ve kterých můžete hrát za monstrum
Následující článekTrailer na film Pacific Rim Uprising

Komentuj

Vlož komentář
Vaše jméno

4 + 9 =